Нещодавно, відбувся XXVII Кубок України серед ветеранів з волейболу, організований Міністерством молоді та спорту України, Федерацією волейболу України, Асоціацією ветеранів волейболу України, які проходили в смт. Коблево.

У складі збірної команди ветеранів Львівської області з волейболу у номінації 70+ взяв участь і Голова циклової комісії фізичного виховання Львівського кооперативного коледжу економіки і права, викладач Мирослав Крук.

Збірна команда ветеранів Львівської області з волейболу перемогла, зайнявши перше місце і Кубок України серед ветеранів з волейболу 70+

Зазначимо, що Мирослав Павлович Крук,  багаторазовий призер і переможець Кубка України з волейболу серед ветеранів у м. Гурзуф, Алушта, Коблево у номінації 60+, 65+. Призер міжнародних турнірів з волейболу серед викладачів, які проходили у м. Новий Сонч (Польща), VI Міжнародного турніру з волейболу серед ветеранів, Кубок Президента України (2002), ІІ місце в IV Спортивних іграх серед виробничих колективів Міністерства АПП та споживчої кооперації м.Львова (2004), ІІ місце XV Міжнародного турніру з волейболу серед ветеранів (2016), ІІ місце та Кубок України з волейболу серед ветеранів (2017), ІІ місце XVII Міжнародного турніру з волейболу серед ветеранів(2018), І місце та  Кубок України серед ветеранів з волейболу 70+ (2018) та інші. В своєму домашньому арсеналі ще багато різних Кубків та відзнак, які п.Мирослав має.

Мирослав Крук, суддя  Республіканської категорії (1983 р.). Головний секретар Чемпіонату серед команд першої ліги – Призер третіх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту. Багаторазовий призер та переможець Міжнародних турнірів з волейболу серед ветеранів м. Львова. Багаторазовий призер підготував переможців і призерів обласних та республіканських змагань серед студентів навчальних закладів Укркоопспілки. З 1972 року виступав за команду «Локомотив» Львів та переможець спартакіад Львівської залізниці. Нині Мирослав Павлович входить до складу збірної команди ветеранів Львівської області з волейболу у номінації 70+.

Мирослав Павлович довів не словом, а ділом, що є патріотом не тільки волейболу, але і коледжу та кооперації загалом,  завдяки наполегливій праці та волі до перемог досяг високих результатів у спорті. Природа наділила його незламністю духу та харизмою,яку він вміло передає молодому поколінню.

На сьогоднішній день продовжує готувати команди з волейболу та брати участь у різноианітних турнірах. Нещодавно збірна команда Львівського кооперативного коледжу економіки і права перемогла у відкритому турнірі з волейболу серед дівчат вищих навчальних закладів м. Львова, присвячений Дню гідності і Свободи, під оригінальною назвою «Львівська осінь на Клепарові», бо саме на вулиці Клепарівській розташований навчальний заклад.

Майбутнє за кооперацією - 2 4

Адміністрація, педагогічний колектив, студентство коледжу та вихованці пишаються здобутками Мирослава Павловича. Бажаємо міцного здоров’я, сил і натхнення ще довго працювати на втіху рідним, нових перемог та достойно представляти навчальний заклад й надалі!

Як зазначив Чемпіон, Мирослав Крук «…Спорт, волейбол, підтримка сім’ї, фізичне виховання, улюблена робота з молоддю та  передача знань, умінь і навичок – це і є сенсом мого життя…»

 

 

Матеріал  підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *