З 11 до 24 вересня 2018 року для загальноосвітніх шкіл Києва триває конкурс на проведення освітнього проекту Youth MediaLab. Метою проекту є покращення якості та інноваційності шкільних медіа в одному навчальному закладі Києва.

Так, у рамках конкурсу загальноосвітні заклади столиці мають заповнити реєстраційну форму і надіслати заявку від школи у будь-якому креативному форматі (відео/стаття/есе) на тему «Чому програма Youth MediaLab має відбутись у нашій школі?». За результатами конкурсу 25 вересня журі обере одного переможця, який матиме змогу провести Youth MediaLab у своєму навчальному закладі.

У рамках освітнього проекту Youth MediaLab відбудеться 5 лекцій з медіаграмотності та 5 семінарів зі створення шкільного медіа. Заняття відбуватимуться  за участі експертів та тренерів зі створення інформаційних продуктів в школі (групи в соціальних мережах, радіо, подкасти, Youtube-канали, тощо). Організатори проекту нададуть підтримку процесу створення шкільних медіа протягом 2018-2019 навчального року.

Розроблення та впровадження навчальних курсів з інформаційної політики і навчально-методичного забезпечення для навчальних закладів організовує та проводить Міністерство інформаційної політики України спільно з Офісом Ради Європи в Україні та Київським молодіжним центром. Пілотний проект має на меті розробити ефективний навчальний інструментарій для створення та розвитку ЗМІ в загальноосвітніх закладах України для подальшої імплементації програми.

Стартував конкурс на проведення освітнього курсу зі створення шкільного медіа - 4 veresnya19 00 2

Інформує Київський молодіжний центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *