Українська письменниця, борець за українську мову Лариса Ніцой нецензурно облаяла міністра освіти Лілію Гриневич через скандал з пропагандистськими підручниками з російської мови в українських школах. Інформує УНІАН.

Крім того, вона заявила, що буде ініціювати її відставку.

Зокрема, Ніцой зайнялася підготовкою листів зі скаргами в Службу безпеки України і Генеральну прокуратуру, про що повідомила на своїй сторінці в Facebook.

Українська письменниця нецензурно облаяла міністра освіти Лілію Гриневич за пропагандистський підручник - Snymok ekrana 2018 09 12 v 16.10.58

Вона також уточнила, що не обмежиться подачею скарг в СБУ і ГПУ і попросила народних депутатів України негайно ініціювати зняття Гриневич з посади через те, що, за словами Ніцой, міністр є “кремлівською консервою”.

Сама міністр поки ніяк не відреагувала на скандал. Як повідомляв УНІАН, першими на прокремлівські підручники з російської мови поскаржилися в Олександрівській школі Лиманського району Одеської області. Так, людей обурило, що на сторінках видання двоголового орла називають символом величі та застереженням про те, що “з Росією воювати небезпечно”. Крім того, в книзі дітям нав’язують думку про спорідненість української та російської мов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *