За справу завдання тілесних ушкоджень вчительці учнем 8-го класу взялась Київська місцева прокуратура №6. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Провадження відкрито за статтею – умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Постраждала жінка, яка вже пенсійного віку, перебуває у тяжкому стані, вона перенесла оперативне втручання. Восьмикласник також залишається у лікарні.

На цей час правоохоронці опитують свідків події та проводять інші слідчі дії. Готуються клопотання про проведення необхідних експертиз, зокрема судово-медичної для встановлення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень потерпілої, імунологічної, молекулярно-генетичної та медико-криміналістичної.

Як відомо, напад стався 10 вересня у спеціалізованій школі №94 “Елада” Печерського району столиці. Новенький учень, якого тільки-но перевели навчатись з Івано-Франківщини до Києва.

У Києві учень проломив учительці голову стільцем та проштрикнув ножицями
жбурнув у вчительку стільцем, а потім кілька разів проштрикнув ножем зі спини. Це сталося після того, як вчителька поставила негативну позначку у самостійній роботі учня.

 Батьки учнів, обговорюючи інцидент у соціальних мережах, розповіли, що вчителька, на яку вчинили напад, протягом багатьох років жорстоко поводилась із дітьми: принижувала їх та ламала особисті речі.

Ця вчителька – жорстока істерична жінка, яка доводила дітей до сказу. Вона діяла як психічно хвора. Рвала на дівчатах браслети, виривала з рук телефон і кидала на підлогу, змішувала їх з лайном, принижувала, ставила погані оцінки за те, що завис комп. Вона “вчила” мою племінницю, дівчинку, яка має яскравий талант в комп’ютерній анімаціі і щороку завойовує перші місця на олімпіадах. Звісно, для цієї вчительки це не мало жодного значення, – написала у Facebook користувачка Горгона Бобровицька.

Під цим дописом Юлія Іванова розмістила коментар мами учениці школи, в якій трапився інцидент.

Вчителька, на яку з ножицями напав восьмикласник,  досі у важкому стані - 1029710 2963565
У мережі розповідають про вчительку, на яку у київській школі напав учень

Оля прийшла і розповіла, що у них сьогодні була НП. Тільки її розповідь відрізняється від того, що розповідали в новинах. У новинах казали, що вчителька просто поставила хлопчикові погану оцінку за самостійну, і він її почав бити ножицями, а потім розбив їй голову стільцем. Але про цю вчительку я чую вже третій рік і від учнів, і від батьків. Вона дуже нестримана, кричить на дітей, ображає їх“, – йдеться у коментарі.

За словами жінки, на вчительку неодноразово скаржилися та просили змінити, проте дирекція лише розводила руками.

школа Київ напад на вчительку ножиці
Батьки дітей пишуть, що вчителька – істерична особа, яка полюбляє знущатися над дітьми

“Оля каже, що хлопчик з синдромом Дауна, але вона не розбирається в діагнозах. І взагалі, може, просто відлюдний, трохи аутичний. Старший брат того восьмикласника вчиться з Олею в класі, ніби теж такий. Вони – новенькі, тільки прийшли в школу“, – розповіла мама учениці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *