Школу закрили на карантин - grypЧерез надмірне зростання кількості захворювань на ГРВІ в Івано-Франківській області, а також з огляду на відсутність на уроках понад чверті школярів – навчання у ЗОШ № 9 міста Калуша – призупинили. Школу закрили на карантин.

Зокрема Калуське районне управління Держсанепідслужби заявляє про 625 звернень громадян по медичну допомогу. Усім поставлено діагноз – гостра респіраторно-вірусна інфекція. А це – 54 випадки ГРВІ на 10 тисяч населення в місті та 42,3 у районі.

Серед школярів рівень захворюваності перейшов навіть епідемічний поріг. Нині це 150,3 учня на 10 тисяч дитячого населення. Зауважимо, що це на 50% перевищує епідпоріг.

Відтак управління Держсанепідслужби рекомендувало освітянам Калуша посилити контроль за проведенням вологого прибирання, провітрювання, кварцування та дезінфікування класів. Окрім того, медики просять не проводити масові заходи, а школи, в яких хворих учнів більше 20 %, узагалі закрити на карантин. Наразі відомо про один такий навчальний заклад.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *