Традиційно на початку осені в Сумському національному аграрному університеті проходить Міжрегіональний аграрний форум «Сумщина аграрна – 2018». Захід відбувається за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради, Фонду підтримки розвитку малого та середнього підприємництва.

Цьогоріч форум відвідав заступник Міністра аграрної політики та продовольства Віктор Шеремета. Вітаючи присутніх, він висловив глибоке переконання, що цей форум стане дискусійним майданчиком для науковців, представників бізнесу та влади.

Кожен на форумі знайшов заняття до душі: науковці та виробники отримали можливість обговорити шляхи співпраці на семінарах «Ефективний аграрний бізнес. Точне землеробство», «Економічний розвиток сільських територій. Співробітництво сільських громад та агробізнесу», а також «Органічне землеробство. Здорове харчування та привабливий бізнес».

У Сумському НАУ відбувся Міжрегіональний аграрний форум - IMG 1064

Жителі міста із задоволенням відвідали виставку-ярмарок, придбавши сільськогосподарську продукцію виробників з усього регіону. Юні відвідувачі ярмарку не могли оминути увагою виставку техніки, адже представники постачальників навіть дозволили посидіти в кабінах та відчути себе справжніми комбайнерами.

Відвідувачі зізнавалися, що навіть трохи розгубилися, куди йти, адже у СНАУ також пройшов фестиваль вареників. Для сумчан ГКХ СНАУ приготував різнокольорові вареники із різноманітними начинками. Діти оцінили вареники із шоколадом, а дорослим до смаку прийшлися нові варіанти солоних начинок. Варені, смажені, запечені – яких тільки смаколиків не було на фестивалі. І організатори охоче ділилися досвідом приготування під час майстер-класів із ліплення вареників. Але справжньою родзинкою заходу став чемпіонат із поїдання вареників на швидкість. Майстрів у цій справі знайшлося чимало. Менш ніж за хвилину переможець подужав шість вареників, але й інші учасники не дуже засмутилися, адже із задоволенням поласували національною стравою.

У Сумському НАУ відбувся Міжрегіональний аграрний форум - IMG 1308

Відвідувачі ярмарку лишилися задоволеними та висловили щиру надію, що цей захід і надалі збиратиме виробників регіону.

Повідомляє прес-служба Сумського НАУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *