У 325 аудиторії «Етнодизайну імені народної художниці Марії Буряк» педагогічного факультету Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди презентований міні-музей старожитніх речей українського народу: це килим з міста Богуслава, дибинецька та опішнянська  кераміка, стародавні рушники та хустки Київщини тощо. Також є стародавня ікона ХІХ століття, яка мальована на дереві.

Аудиторію «Етнодизайну» та виставку інноваційних художніх технік відкрили у Переяслав-Хмельницькому ДПУ ім. Г. Сковороди - 2 Dyzajn u tekstyli. Vyvchennya starodavnih tkanyh tehnik

Сьогодні студенти вивчають з предмету «Етнодизайн» надзвичайно стародавню килимову техніку «уступами». Саме цю техніку використовувала магістрантка Дарина Овчиннікова при створенні дипломної роботи «Тканий жіночий жупан». Також в аудиторії можна оглянути інші стародавні техніки народного мистецтва України: малярство на склі, писанкарство, ляльку-мотанку та декоративне ткацтво.

Аудиторію «Етнодизайну» та виставку інноваційних художніх технік відкрили у Переяслав-Хмельницькому ДПУ ім. Г. Сковороди - 3 ZHinochyj tkanyj zhupan. Magisterska robota Ovchynnikovoyi Daryny

Просимо  завітати в аудиторію «Етнодизайну» та поринути у стародавній світ рідного народу.

Також, у 316 аудиторії кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання спеціальність «Образотворче мистецтво»  експонується виставка «Інноваційних художніх технік». Керівник: кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Борисівна Носаченко.

На виставці представлені роботи бакалаврів та магістрів у техніці «Мікс-медіа», «джгутова філігрань», «колаж з використанням глини, декупажу, модульної аплікації та контурного розпису».

Виставку нещодавно відвідали гості зі Стамбульського фонду науки та культури, які були вражені складністю техніки виконання .

Запрошуємо відвідати виставку і доторкнутися серцем до прекрасного.

Прес-служба педагогічного факультету

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *