Кількість скарг дітей на булінг з боку вчителів останнім часом зростає. Про це розповіла координатор національної дитячої “гарячої лінії”, що працює при Міжнародному жіночому правозахисному центрі “Ла Страда-Україна”, Альона Кривуляк, інформує РБК Україна.

За її словами, дитяча “гаряча лінія” працює в Україні з 2013 року. З тих пір на лінію надійшло близько 170 тисяч дзвінків, з яких 3-4% стосуються булінгу.

“Три-чотири відсотки – це ніби й небагато. Але з 170 тисяч це – значна кількість. І за кожним стоїть чиєсь життя. З кожним роком кількість звернень зростає. Справа не в тому, що булінг стає більш поширеним. Швидше більше дітей дізнаються про лінію, і загалом діти стають більш відкритими”, – розповіла Кривуляк.

Вона також уточнила, що останнім часом зростає кількість скарг дітей на булінг з боку вчителів.

“Знову-таки, до цих випадків варто ставитися по-різному. Батьки часто говорять, що подібні заяви викликані часто тим, що дітям не подобається той чи інший вчитель. Але ми намагаємося серйозно розглядати кожен випадок з метою недопущення ситуацій, як напад восьмикласника на вчителя у Києві”, – пояснила координатор “гарячої лінії”.

Читайте ще: За булінг каратимуть вчителів, батьків і дітей: зареєстровано законопроект

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *