У проекті бюджету на 2019 рік знову закладено 1 млрд грн на модернізацію освітнього простору початкової школи – лише підтримуючи постійні інвестиції, можна здійснити справді глибоку реформу. Про це заявила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час свого виступу на Форумі видавців у Львові.

«Коли я йшла на посаду Міністра, єдина умова, яка була для мене важливою, це інвестиції в реформу. Бо інакше здійснити її просто неможливо. І це велика перевага, що Прем‘єр-міністр і члени Уряду розуміють важливість змін, які ми з вами робимо. Саме тому не зважаючи на усі складнощі бюджету наступного року, ми все ж заклали співмірну  інвестицію на наступний рік – 1 мільярд гривень на освітнє середовище для першокласників, що прийдуть навчатись у 2019 році», – розповіла Лілія Гриневич.

 

У 2019 році зарплата вчителів зросте, а школи знову отримають мільярд гривень на обладнання для НУШ - Foto 4

Вона також зазначила, що наступного року всі педагогічні працівники отримають підвищення зарплати на 9%.

У 2019 році зарплата вчителів зросте, а школи знову отримають мільярд гривень на обладнання для НУШ - Foto 2

«Це очевидно недостатнє підвищення заробітної плати. Я сподіваюсь, що в процесі доопрацювання бюджету у парламенті нам вдасться отримати більші преференції для освіти. Але все ж певне збільшення зарплатні відбудеться»,- прокоментувала Міністр.

За інформацією прес-служби МОН

7 коментар до “У 2019 році зарплата вчителів зросте, а школи знову отримають мільярд гривень на обладнання для НУШ”
 1. Я тоже считаю, что учитель должен с детьми сдавать ЗНО, показать что он знает, а соответственно чему может научить детей… Если учитель ничему не может научить, если успеваемость слабая в классе, если учитель не авторитет, пришел отчитал предмет, а дальше разбирайтесь сами или приходите к репетитору, то грош цена такому учителю…. Сейчас без репетитора никуда…. а цены у них не слабые…соответственно и зарплату хотят высокую и нелегально зарабатывают на стороне…

 2. А когда уже подумают за сотрудников садов. Местные власти вообще о них не думают. МОН не контролирует!!!!!

 3. Шановні батьки! Вчитель учить дитину вчитися, але не може вчити і працювати за неї.Скільки б вчитель чогось там не здавав, він не вчитиме все чому учить дитину за саму ж дитину- пора це вже зрозуміти!!! Вчитель може скорегувати, знайти алгоритм роботи в навчанні, привчати до пошуку інформації, критичного мислення,шляхів знаходження відповіді на запитання,ставити запитання і відшукувати відповіді на запитання з різних джерел, створювати проекти, супроводжувати дітей у створенні проектів, а ось робити за дитину нічого не зможе.Якщо з дому в дитини привиті звички нічого не робити, то не говоріть , що вчитель винен в чомусь. Щоб виробити звичку треба витратити не мало часу повторюючи кожного дня потрібні дії.І затямте немає чарівної палички і визивання Джина для виконання бажаного …У праці- успіх! Не зрозумів- запитай! Нічого не залишай незрозумілим, бо це і є каменем перепон у навчанні…

 4. Безусловно, про поднятие на 10% трезвоните на всю страну.
  А будет ли оно.
  Например в Киеве снимают 20 % и плюс ноябрь-декабрь денег на зарплату нет.
  Почему про это не говорят?
  А по-поводу «не могут научить»-
  так обучение -это совместная деятельность ребёнка и учителя, а большинство детей в процессе не участвует, так как вот такие «умные» родители не считают нужным дома заниматься с ребёнком или хотя бы контролировать его и его д/з.
  И такие коменты пишут родители неуспевающих учеников, так как не научили детей, что кроме прав, у них ещё есть и обязанности, обязанности, в частности, готовится к урокам, а не сидеть за компом.

 5. За що зросте?За те, що більшість не може навчити мінімального.За те ,що без репетицій без батьків діти нічого в школі не вивчать.За побори .І за знущання над дітьми батьки, яких не хочуть здаватися.

 6. Вчителям потрібно підвищувати зарплатню тільки після проходження ними ЗНО на таких самих умоває як і учні ( оовязково профільні предмети і + 2 на вибір) тільки після цього підвищувати ім категоріі і зарплатню. Не здав ЗНО на 180 балів мінімум- пролітаєш, бо чому ти можеш навчити, якщо не знаєш сам?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *