Усі структурні підрозділи Національно медичного університету ім.О.О.Богомольця, зокрема, канцелярію та відділ кадрів, переміщено з будівлі ректорату на бул.Шевченка, 13, до інших корпусів НМУ, а з ректорату медвишу зникли статут та печатка. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

З 14 вересня 2018 року зусиллями звільненого з посади першого проректора Ярослава Цехмістера та інших прибічників екс-ректорки НМУ Катерини Амосової нормальне функціонування закладу фактично було заблоковано. 14 вересня наказом Ярослава Цехмістера, який називає себе в.о. ректора НМУ, усі структурні підрозділи, включаючи канцелярію та відділ кадрів, були переміщені з будівлі ректорату на бул. Шевченка, 13, до інших корпусів НМУ – на пр. Перемоги, 34 та вул. Зоологічній, 1. З ректорату зникли статут та печатка”, – зазначили у МОЗ.

У відомстві констатують, що це унеможливило подальшу роботу університету. “Співробітники та студенти НМУ позбавлені можливості реєструвати необхідні для роботи документи, оскільки екс-керівництво закладу в особі Ярослава Цехмістера заявляє, що він є “в.о. ректора”, водночас, дані про нього як керівника університету відсутні у Єдиному державному реєстрі”, – заявили у МОЗ.

Також у профільному відомстві поінформували, що МОЗ створив спеціальну комісію, що перевірить фінансово-господарську діяльність, додержання статуту, контроль за ефективним використанням та збереженням державного майна НМУ за період з 1 жовтня 2015 року по 18 вересня 2018 року.

 

7 вересня 2018 року виконуючим обов’язки ректора Національного медичного університету ім.Богомольця призначено екс-проректора медвишу Олександра Науменка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *