Міністерство освіти і науки розглянуло звернення ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 5.09.2018 № 02-5/495 щодо підвищення з 1 вересня 2018 року посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних та науково-педагогічних працівників на 10 %.

Зокрема, у відповіді, яка надійшла на адресу Профспілки, сказано, що Міністерство освіти неодноразово зверталося до Міністерства фінансів з проханням розглянути це питання. Проте, за орієнтовними розрахунками Мінфіну реалізація зазначеної норми потребуватиме вишукання суттєвих додаткових бюджетних коштів.

І в свою чергу Міністерство фінансів звернулося до головних розпорядників коштів державного бюджету та обласних, Київської міської державних адміністрацій стосовно надання розрахунків щодо додаткових видатків, необхідних на підвищення з 1 вересня 2018 року посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних та науково-педагогічних працівників на 10 %, а також висловити позицію щодо можливості та доцільності реалізації пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 року № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників

Після отримання та опрацювання інформації з місць Міністерство фінансів повернеться до розгляду порушеного питання.

Міністерство освіти і науки листом від 3.09.2018 № 1/12-6495 надало Міністерству фінансів розрахунок додаткових видатків, необхідних для підвищення на 10 % посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних та науково-педагогічних працівників та вважає доцільним вищезазначене підвищення.

Переглянути документ

  

 

2 коментар до “МОН підтримує Профспілку щодо підвищення зарплат освітянам на 10%”
  1. Та вчителі то ще таке,а от вихователів взагалі не рахують за педагогів. Віддали на органи місцевого самоврядування,ріжуть тепер заплати звідки тільки можна. Наприклад.,ставки немаю працюю на 0,75 і прицьому отримую “чистими” 2200…це нормально? Писанини багато.,відповілальність велика,групи переповнені за які нам нічого не доплачують. Це просто жах….навіть немає бажання залишатись в цій країні…………

  2. Підвищення? Я отримаю на 2000 грн зарплату менше, ніж повинна була? І це при тому, що кількість годин в мене залишилась такою, як і була! Премії до професійного свята не буде! Відчуваєш таке приниження!!!! На день вчителя можна траур оголошувати за цією професією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *