Днями  на стадіоні Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди відбувся легкоатлетичний крос, присвячений Дню працівників фізичної культури та вшануванню пам’яті викладача вишу, майстра спорту СРСР із п’ятиборства Миколи Тихоновича Данилка. Метою змагань є: популяризація бігу серед студентів; виявлення кращих спортсменів для участі в обласних змаганнях.

Боротьба учасників за перемогу розгорнулася за активної підтримки вболівальників. Це зробило змагання цікавим та захоплюючим видовищем.

За традицією, ці змагання проводяться силами факультету фізичного виховання, але на бігові доріжки для участі в легкоатлетичному кросі виходять студенти з усіх факультетів університету.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся декан факультету фізичного виховання Віктор Куйбіда, побажавши учасникам вдалих стартів і перемог.

Після підняття прапору України та виконання Гімну розпочалися змагання. Дівчата мали подолати дистанцію 500 ме­трів, юнаки — 1000. За регламентом, студенти факультету фізичного виховання змагалися окремо.

Найкращий результат серед дівчат факультету фізичного виховання                показала Анна Клітенко. Друге місце посіла Діана Чечко  і замкнула трійку лідерів – Інна Куріленко.  Серед юнаків факультету фізичного виховання на дистанції 1000 метрів перше місце посів – Максим Сушко, друге – Дмитро Керстенюк, на третьому місці – Роман Рижик.

У змаганнях з легкоатлетичного кросу серед дівчат неспортивного профілю перемогла студентка педагогічного факультету Тетяна Бовсунівська. Другою фінішувала – Тетяна Хомич, студентка цього ж факультету, третьою – студентка природничо-технологічного факультету Наталія Заболотня.  Серед юнаків упевнено переміг студент природничо-технологічного факультету Валентин Сацик. На другій сходинці опинився студент соціоісторичного факультету Дмитро Пудиш і на третій – Максим Чебан, студент фінансово-гуманітарного факультету.

За результатами командного заліку серед груп перше місце посіла група педагогічного факультету ПО-11, друге – ПО-21 (педагогічний факультет), третє – група ІОП-22 – соціоісторичний факультет.

У підсумку місця серед факультетів такі:

1 місце – педагогічний факультет;

2 місце – соціоісторичний факультет;

3 місце – філологічний факультет.

Цього ж дня проходила першість університету зі стрітболу. Стрітбол походить від баскетболу, але має деякі зміни у правилах. У гру грають дві команди, а кількість гравців може змінюватися. Зазвичай у команді три гравці.

У змаганнях приймали участь команди 1,2,3,4,7 курсів та команда філологічного факультету.  Кожна команда була поділена по групах і зіграла 5 ігор. Організатором змагань виступила кафедра спортивних дисциплін, ігор та туризму.

За результатами змагань місця розподілилися таким чином:

1 місце – команда філологічного факультету;

2 місце – команда 7 курсу;

3 місце посіла команда 4 курсу.

Марафон спортивних подій у Переяслав-Хмельницькому ДПУ - IMG 3644

Кращим гравцем визнано студента 1 курсу  філологічного факультету Віталія Дробота, який отримав грамоту від декана факультету фізичного виховання Віктора Куйбіди.

Наступні змагання відбудуться в жовтні-листопаді в спортивному залі університету. Запрошуємо всіх прийняти участь.

Щира подяка профкому університету, який виступив організатором обох змагань.

Усі переможці та призери отримали грамоти і грошові винагороди. Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо успіхів у навчанні та нових перемог на спортивній ниві.

 Ольга Науменко, фахівець соціально-гуманітарного відділу

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *