Четвертий рік поспіль в Інституті адміністрування і післядипломної освіти Національного університету “Львівська політехніка” реалізується спільний українсько-норвезький проект з перепідготовки і соціальної адаптації військовослужбовців Збройних сил України, Національної гвардії України,  інших силових структур та членів їхніх сімей. За цей час другу професію здобули майже 300 осіб, з яких переважна більшість змогли знайти нову цікаву роботу або створити власний бізнес. Це забезпечило їм гідні умови життя і впевненість у майбутньому.

Партнером проекту виступає Міжнародний фонд соціальної адаптації, котрий має на меті, спираючись на ідеали гуманізму та людяності, згуртувати людей, які пройшли через пекло війни, дати їм “друге дихання” в житті.

Королівство Норвегія вже п’ятнадцять років поспіль допомагає українським військовослужбовцям адаптуватися в цивільне життя після звільнення з війська. Таку перепідготовку колишніх військовослужбовців в Україні проводять кілька закладів вищої освіти, одним із них є Львівська політехніка, котра приєдналася до  проекту в 2014 році. Ця проблема набула особливої гостроти в останній час, коли врахувати ту обставину, що сьогодні у Львові налічується понад 5000 учасників бойових дій.

Цьогорічних слухачів  з початком осіннього семестру тепло привітали  член правління  Міжнародного Фонду Соціальної Адаптації, керівник проекту «Україна-Норвегія» у Львівській політехніці Тетяна Шаповалова, Президент Міжнародного фонду соціальної адаптації  Володимир Рубцов, проректор із наукової роботи Львівської політехніки Роман Корж,  директор Інституту адміністрування і післядипломної освіти Віктор Яськов та інші. Із словом-відповіддю виступив  учасник проекту «Україна-Норвегія» підполковник Сергій Теницький.

На зустрічі із слухачами були також присутні  представники роботодавців: керуючий  і засновник компанії Perfectial Андрій Скоропад,  директор із розробки програмних продуктів OnApp Анатолій Пилипчук, а  керівник ІТ-академії компанії  SoftServe  Андрій Переймибіда привітав присутніх в он-лайн режимі. Завітали також представники ГО «Нове суспільство України» Костянтин Левченко і Сергій Дворянінов

Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *