Фінські освітяни допоможуть колегам з Миколаївщини покращувати якість освіти в регіоні. Це передбачено  в україно-фінському меморандумі, підписаному між Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Вищою старшою школою Шильда (провінція Західна Фінляндія, округ Ювяскюля) 25 вересня 2018 року.

Зокрема, у документі йдеться про співпрацю у сфері освіти дорослих, безперервного професійного розвитку і вдосконалення фахових компетентностей педагогів Миколаївської області. Українським вчителям також покажуть, як викладати навчальні предмети за методиками фінської системи освіти.

Перед підписанням Меморандуму відбулася зустріч освітян Миколаївщини з президентом Міжнародного союзу директорів шкіл, директором фінської школи м. Ювяскюля Арі Поккою. Він представив модель фінської системи освіти, поділився власним досвідом успішного управління шкільною спільнотою, а також розказав про переваги учнецентрованої школи. Окремо Арі Покка презентував свою книгу «Вищий клас. Шкільне керівництво й управління по-фінськи».

Зустріч була проведена з ініціативи голови підкомітету Комітету Верховної Ради з питань науки та освіти, нардепа Тараса Кременя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *