Помер найстаріший житель Росії. А, може, й усього світу... - 11.09 долгожительЖитель Дагестану Магомед Лабазанов, якому, імовірно, було 122 роки і який неформально вважався найстарішим жителем Росії, помер у своєму будинку в селищі Серебряківка Кизлярського району, повідомляє “Інтерфакс”.

Лабазанов, за його словами, народився 1 травня 1890 року в селищі Гадара Дагестанської області Російський Імперії. Однак верифікованим довгожителем він ніколи не був визнаний: дата його народження підтверджена тільки сучасним російським паспортом, а туди внесена зі слів самого чоловіка. Свідоцтва про народження не збереглося або не було зовсім.

Самого Лабазанова це, втім, не бентежило. Він був упевнений, що є найстарішою людиною в Росії, а то й у світі. Ось як чоловік описував секрет свого довголіття в інтерв’ю телеканалу Russia Today: “Я харчуюся тільки тим, що сам вирощую. Я п’ю молоко і вживаю молочні продукти, овочі з городу. Я все життя вів сільське господарство, багато працював з буйволами і кіньми – виснажлива робота корисна “.

За словами рідних та односельчан, Магомед Лабазанов навіть в останні роки зберігав ясну пам’ять і здоров’я. У нього залишилося двоє дітей (ще трьох він пережив), 18 онуків і 20 правнуків.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *