Віце-прем’єр-міністр  В’ячеслав Кириленко взяв участь в урочистій  церемонії проводів  юнацької олімпійської команди України на ІІІ літні Юнацькі Олімпійських ігри в аргентинський Буенос-Айрес.

«На урочистих проводах наших юних олімпійців панувала неймовірна дружня атмосфера. 55 дівчат та хлопців візьмуть участь у Юнацьких Олімпійських Іграх у Буенос-Айресі. Передав письмове вітання від Президента та найкращі побажання від усього уряду. Настрій у олімпійців чудовий)» ,- написав В’ячеслав Кириленко у Твіттер.

Захід відбувся на Олімпійській базі  в Конча-Заспі. Підтримати юних спортсменів прийшли також  президент НОК України, Олімпійський чемпіон зі стрибків з жердиною Сергій Бубка , Олімпійська чемпіонка з фехтування на шаблях Ольга  Харлан, Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв, срібний призер Олімпійських ігор з греко-римської боротьби Жан Беленюк, а також інші зірки спорту.

Нагадаємо,   ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри стартують  6 жовтня в Аргентині.  Юнацьку олімпійську команду України там  представлятимуть   55 найсильніших юних спортсменів віком від 15 до 18 років, вони  змагатимуться за звання найкращих у 22-х видах спорту (бокс, бадмінтон, гімнастика, дзюдо, карате, легка атлетика та ін.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *