У безграмотності населення винуваті комп’ютери - ebookЛуганські вчені вбачають причину безграмотності в заміні книг комп’ютерами. Вони пояснили, чому нині знижується рівень грамотності населення на прес-конференції в Луганській обласній раді.

«Я думаю, що рівень грамотності знижується, бо ми перестали брати до рук книги і багато читати. Я  можу сказати зі свого студентського досвіду, що в нас була черга на те, щоб прочитати ту або іншу книгу», –  відзначила проректор з  наукової роботи ЛДАКМ Ірина Цой. На прес-конференції також було висловлено думку, що сьогодні батьки замість того, щоб читати своїм дітям, вмикають їм комп’ютер.

«Кожна дитина виховувалася на маминих казках. Тепер комп’ютер замінив маму», – розповіла депутат Луганської обласної ради, директор луганської спеціалізованої школи № 5 Ірина Андрух. Проте присутні зазначили, що ця проблема не вирішиться швидко, адже втрачено елементарні навики читання.

За матеріалами lugansk.comments.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “У безграмотності населення винуваті комп’ютери”
  1. причому тут комп’ютери, просто грамотність немає поваги у суспільстві, який статус мали освічені люди наприкінці XIX ст., а зараз “ботан” об’єкт висміювання, а не наслідування

  2. “Луганські вчені” такі вчені… Вони не можуть сказати просто: суспільство бачить, що навики читання та відповідний об’єм досконало відомих літературних джерел не призводять до успіху. До успіху веде вірний вибір батьків… як у СРСР. Треба щось замутити. Раніше дзеркало було винне – тепер компьютер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *