У Львівському кооперативному коледжі економіки і права відбулась студентська  науково-дослідницька конференція на тему: «Інноваційне середовище – сфера формування конкурентних переваг роздрібної торгівлі», яку організували та провели викладачі циклової комісії підприємництва,торгівлі та біржової діяльності.

На сучасному етапі одним з головних напрямків  забезпечення якості є залучення студентів до наукової роботи. Завдяки  цьому студенти оволодівають навичками роботи з різноманітними інформаційними джерелами, підвищують ступінь професійної підготовленості та  практичний світогляд.

Слід відмітити, що наукова творчість студентів стала профілюючим засобом розвитку майбутніх молодших спеціалістів з підприємництва та біржової діяльності..

У Львівському кооперативному коледжі економіки і права відбулась студентська  науково-дослідницька конференція - IMG 20181002 131114

Метою заходу було обговорення і узагальнення проблем ефективного ведення бізнесу в реаліях сьогодення.

Голова циклової комісії підприємництва та біржової діяльності, Лідія Марчишин привітала учасників конференції та побажала їм невичерпного натхнення у науковому пошуку, студентського завзяття до експериментів та науки, нових креативних ідей та їх успішної реалізації.

Доповідачі, в своїх роботах, проаналізували інноваційні процеси, які відбуваються у роздрібній торгівлі, висвітлили питання віртуальних підприємств та особливості розвитку торговельних мереж Львівщини.

У Львівському кооперативному коледжі економіки і права відбулась студентська  науково-дослідницька конференція - IMG 20181002 122257
cof

Свої доповіді представили студенти спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” на теми: «Інноваційна спрямованість розвитку підприємств роздрібної торгівлі» Ярина Яцкович, група ПМ(н)-17 (науковий керівник – Марія Ільків); «Аутсорсинг як інструмент підвищення конкурентоспроможності підприємства» Ольга Салик, група ПТБ(н)-16 (науковий керівник: – Лідія Марчишин); «Віртуальні підприємства – складова електронного підпису» Копко Ірина, група ПТБ(н)-16 (науковий керівник – Наталя Кутна); «АТБ: майбутнє – за інноваціями» Наталя Кузьменко, група ПМ(н)-17 (науковий керівник – Марія Ільків); «Сучасні формати та особливості розвитку непродовольчих торговельних мереж» Наталя Мекелита, група ПТБ(н)-16 (науковий керівник – Лідія Марчишин); «Екологічні підходи до торгівлі МЕТРО Cаsh&Carry» Вікторія Двуліт, група ПТБ(н)-16 (науковий керівник – Наталя Кутна).

Майбутні науковці яскраво й успішно презентували результати своїх наукових досліджень ретельно підготовленими мультимедійними презентаціями. Доповіді учасників конференції були актуальні, цікаві та змістовні. Зміст доповідей свідчить про високу якість підготовки студентів науковими керівниками.

У Львівському кооперативному коледжі економіки і права відбулась студентська  науково-дослідницька конференція - IMG 20181002 131125

Гостями наукового заходу були представники адміністрації коледжу, завідувачі відділень, викладачі коледжу,  студенти різних спеціальностей.

Заступник директора коледжу  з навчальної  роботи Леся Федак, висловила щиру подяку організаторам, науковим керівникам і студентам за  змістовні доповіді, побажала не зупинятися на досягнутому, адже  такі конференції – це перший крок до майбутньої творчої діяльності та наукових звершень у різних галузях економіки України. Всі учасники конференції були нагороджені  грамотами.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *