Викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права брали участь у засіданні методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області, що відбулось на базі Львівського коледжу м’ясної та молочної промисловості Національного університету харчових технологій. На засіданні методичного об’єднання були представники  з навчальних закладів Львівщини І-ІІ рівнів акредитації.

Лілія Литвин, заступник директора з навчально-методичної роботи Львівського коледжу м’ясної та молочної промисловості Національного університету харчових технологій привітала учасників методоб’єднання, охарактеризувала діяльність коледжу, поділилася досвідом та  здобутками навчального закладу. Перед присутніми виступили: Галина Гарасим, методист філії Національного університету харчових технологій у м. Львові, Зоряна Кінаш, завідувач торговельно-економічним відділенням, Марія Коляса, голова циклової комісії спецдисциплін.

Голова методичного об’єднання економічних дисциплін, Олександра Кондратович,  ознайомила присутніх із завданнями та окреслила перспективи роботи методоб’єднання на навчальний рік з урахуванням змін, що постійно відбуваються в освітній галузі , з питаннями, які були розглянуті на серпневій нараді педагогічних працівників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області. Наголосила на важливості впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку молодших спеціалістів та привітала присутніх з нагоди Дня працівників освіти.

Освітяни Львівщини обговорили питання якості та результативності навчання студентів у сучасних умовах - IMG 20181003 120204

Під час засідання методичного об’єднання було розглянуто низку питань, внесених до порядку денного, та заслухані доповіді на актуальні теми, а саме: «Обмін досвідом організації самостійної роботи студентів», «З досвіду проведення тижня циклових комісій», «Ознайомлення з навчально-методичним забезпеченням Львівським коледжем м’ясної та молочної промисловості Національного університету харчових технологій» тощо.

Виступили представники ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області: Ю.Баран, І.Вербовська, О. Любчак, Г.Хом?як, С.Косовський, А.Саксон та інші, які поділилися досвідом роботи з колегами, підготували презентації та демонстраційні матеріали.

Активно обговорювали питання якості та результативності навчання, професійної підготовки студентів у сучасних умовах. Особливу увагу членів методичного об’єднання було зосереджено на посиленні практичної спрямованості навчання та впровадженні сучасних інформаційних технологій у навчальний процес, обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем.

Освітяни Львівщини обговорили питання якості та результативності навчання студентів у сучасних умовах - IMG 20181003 130621

Учасники засідання високо оцінили рівень проведення заходу та щиро вдячні за плідну співпрацю: адміністрації, торговельно-економічному відділенню, викладацькому складу циклової комісії спецдисциплін торговельно-економічного напряму,  Львівського коледжу м’ясної та молочної промисловості  Національного університету харчових технологій

 

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *