Сучасна освіта спрямована на формування молодого фахівця, що не тільки володіє певними знаннями, а  є творчою та комунікабельною особистістю, здатною до саморозвитку і самовдосконалення. Підготовка конкурентоспроможного фахівця потребує щоденної клопіткої  праці педагогічного складу навчального закладу. Але для того, щоб ця робота була результативною, необхідно тісно співпрацювати з потенційними роботодавцями, які формують чіткі вимоги до сучасного фахівця.

Для забезпечення можливості прямих контактів студентів  коледжу з потенційними роботодавцями, створення умов для ефективного  розвитку професійної кар’єри  і працевлаштування, викладачі циклової комісії підприємництва та біржової діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права організували та провели для студентів коледжу круглий стіл  за участю роботодавців  на тему: «Основні тенденції та виклики ринку праці у 2018 році».

Зустрічі з потенційними роботодавцями допомагають студентам, поглибити знання та розширити кругозір знань про майбутню спеціальність, кваліфікаційні вимоги, відпрацювати  вправи з метою набуття студентами  навичок професійного самовизначення, саморозвитку, самовдосконалення.

Під час круглого  столу  було обговорено тенденції та виклики  державного регулювання ринку праці в Україні у 2018 році, проблеми  підготовки кваліфікованих професійних кадрів, їх готовність та адаптованість до сучасного ринку праці, шляхи співпраці з роботодавцями ,важливість впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку молодших спеціалістів.

На зустріч було запрошено менеджерів з персоналу торговельно-виробничої компанії «Львівхолод» Мар’яна Тимочко та Романа Богоніс.

Торгово-виробнича компанія «Львівхолод» – один з лідерів у галузі роздрібної торгівлі Західної України з більш ніж десятирічним досвідом роботи в рітейлі. За кількістю торгових точок посідає 5 місце у всеукраїнському рейтингу мереж. Стабільний розвиток та вдосконалення, підвищення рівня сервісу, розширення асортименту товарів та послуг для максимального задоволення потреб споживачів – націленість діяльності компанії.

Під час свого виступу Мар’яна Тимочко розповіла про історію створення магазинів компанії  у Львові та на Львівщині. Охарактеризувала торгові відділи, систему професійної підготовки персоналу, умови роботи для працівників, засоби стим розповіла про  вимоги, які ставляться до працівників мережі в реаліях сьогодення, запропонувала вакансії для молодих фахівців.

Гості  розповіли присутнім про те, що: ««Компанія «Львівхолод» ТМ «Рукавичка» є невід’ємною частиною економіки держави, оскільки вона надає населенню нові робочі місця, залучає товари місцевих виробників, збільшує надходження до бюджету за рахунок податків, а також реалізовує багато соціальних програм. Основне правило обслуговування клієнтів – «Покупець завжди правий!» як запорука успішної діяльності».

Після проведеної зустрічі студенти зрозуміли, що сучасний працівник повинен володіти здатністю до економічного мислення, до роботи в творчих колективах, мати підготовку у сфері маркетингу, чітко уявляти собі господарські аспекти застосування нових технологій. Окрім того, необхідними є також такі якості, як дисциплінованість, почуття відповідальності, комунікабельність, творче ставлення до справи,  комп’ютерна грамотність і певний рівень інформаційної культури.

Запрошені гості відповіли на численні запитання студентів та викладачів. Зустріч пройшла у приємній дружній та невимушеній атмосфері. Під час дискусії було окреслено найбільш перспективні напрямки працевлаштування студентів та визначено, які знання та навички є найбільш потрібними під час їх подальшої роботи..

Саме такі зустрічі роботодавців зі студентами та викладачами дозволяють отримати цінну інформацію, яка буде  сприяти покращенню навчальної, методичної та виховної роботи зі студентами коледжу.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *