Науковці дослідили «цифрових аборигенів» і з’ясували –  в їх мозку відбуваються такі самі зміни, як і при тяжких хімічних залежностях.

Кількість інтернетоголіків у світі стрімко зростає. Перші ознаки інтернет-залежності – це коли хочеться бути у мережі постійно і навіть на вулиці, далеко від комп’ютера, серце цифрового аборигена завмирає в кожній зоні вай-фай. Зрештою інтернет забирає весь денний час і починає красти години, відведені для сну. Першими визнали інтернет-залежність хворобою в Китаї. Там найбільше у світі користувачів мережі. За 10 років виросло покоління геймерів та інтернетоголіків. Їхній мозок дослідили науковці і виявили зміни у функціонуванні сірої речовини. Віртуальні запої у прямому сенсі підривають окремі клітини мозку, і природний комп’ютер «зависає». Це призводить до аутизму і маніакальних розладів.

В Україні тих, хто міцно «завис» на сайтах, лікують у реабілітаційних центрах разом із тими, хто сидить на голці.

Неконтрольоване протирання штанів біля монітора, істерика, коли пропадає зв’язок із мережею, небажання виходити на вулицю і спілкуватися з реальними людьми означають, що час піти в оф-лайн. І хоча б два тижні у віртуальне життя ні ногою. Якщо рука користувача не піднімається, щоб вимкнути комп’ютер – родичам слід записувати інтернетоголіка на консультацію до лікаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *