27 вересня відбулася Колегія Міністерства освіти і науки України (далі — Колегія), на якій було  розглянуто питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання. За її підсумками  прийнято кілька рішень.

Зокрема, починаючи з 2021 року проходження державної підсумкової атестації з математики стане обов’язковим для випускників закладів загальної середньої освіти. Державна підсумкова атестація передбачатиме виконання завдань двох рівнів складності: стандарту та профільного.

Не пізніше жовтня 2019 року Український центр оцінювання якості освіти опублікує для загального ознайомлення демонстраційні зразки завдань із математики.

Рішенням Колегії було також визначено, що починаючи з 2021 року, підтвердженням факту здобуття особою повної загальної середньої освіти є успішне проходження нею державної підсумкової атестації.

Ознайомитися з рішенням Колегії можна за посиланням.

Інформує прес-служба УЦОЯО

Один коментар до “У 2021 році ДПА з математики складатимуть усі випускники шкіл”
  1. А для чого? Гроші рахувати вміють краще ті, хто не склав ЗНО. Для держави досить і 100 математиків. У світі вистачило одного Енштейна на століття! Не витрачайте марно кошти, підтримайте їми 100 геніїв, які мають хист до математики, створіть їм умови для подальшого розвитку в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *