Цей посібник є інноваційним засобом навчання, який відповідає оновленій навчальній програмі з природознавства для початкової школи, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Це новий нестандартний засіб навчання, в якому вдало інтегрується навчальний матеріал, що дозволяє застосовувати його при інклюзивній освіті. Новий електронний посібник доцільно застосовувати для проведення інтегрованих уроків у початковій школі, оскільки він дає можливість учителеві опрацювати разом із учнями значний за обсягом навчальний матеріал.

 

Електронний навчальний посібник відповідає запитам сучасності, що дає можливість формувати в учнів ключові і предметні компетенції та компетентності. Навчальний електронний посібник «Природознавство» 1-2 клас має 6 розділів: «Навколишній світ», «Нежива природа», «Жива природа», «Моя країна – Україна», «Спостереження за порами року», «Природа в різні пори року». Щоб посібником було зручно користуватися, вперше створено пошуковик-покажчик, що дозволяє швидко переходити від однієї теми до іншої.

Читайте також: Е-підручник – це не просто PDF

Оформлення та зміст посібника зорієнтовані на школярів найменшої вікової категорії : в усіх розділах на картах, малюнках, схемах присутні анімації, які урізноманітнюють навчальний процес і допомагають швидше засвоїти набуті знання. Посібник пропонує цікаві ігрові завдання.

Нове електронне видання ДНВП «Картографія» зацікавить тих, хто хоче дізнатися, як влаштований світ.

 

#e-pidruchnik

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *