Львівський  кооперативний коледж економіки і права долучився до загальнонаціонального правопросвітницького проекту ,що  проводиться в межах оголошенного в Україні 2018 року, Роком реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право».

Викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін  коледжу, організували  для студентів ряд заходів:  лекції – диспути,  на теми: Поняття «булінг» та його види»,  Як діяти в ситуації булінгу»,  «Булінг», серед підлітків та молоді та лекцію – бесіду на тему: «Як протидіяти домашньому насильству», за  участю начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослава Гіркового  та провідного спеціаліста відділу Василини  Данькевич.

Гостями заходу були представники адміністрації коледжу, завідувачі відділень, викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін, коледжу, куратори, студенти різних спеціальностей.

У ЛККЕіП говорили про булінг та як протидіяти домашньому насильству - 2

Мета заходу –  формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя в т.ч., закладів освіти, спрямованих на підвищення рівня знань громадян, правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами.

Під час проведення лекцій, присутнім розповіли про реалізацію і особливості загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право»,  про різні види боулінгу, особливості психологічного та кібербулінгу, роз`яснено поняття булінгу , а також засоби захисту осіб які стали жертвою булінгу, методи протидії та  профілактика такого негативного суспільного явища тощо. Звернули увагу лектори  на проблеми насильства серед студентської молоді та підлітків, яка на сьогоднішній день  надзвичайно загострилася і може призвести до фатальних наслідків, що  спричинене необдуманих вчинків жертвою.

У ЛККЕіП говорили про булінг та як протидіяти домашньому насильству - 1

Було роз’яснено сучасні тенденції у правовому забезпеченні запобігання та протидії булінгу, акцентовано увагу на повноваженнях закладів освіти щодо протидії цим суспільно-негативним явищам та  запропоновано алгоритми запобігання.

Студенти коледжу мали нагоду ознайомились з діючими нормами Кримінального кодексу та профілактичними заходами , які направлені на створення умов, що не допустять булінга в будь-якому колективі, отримали необхідні знання, які дадуть їм в майбутньому активно протидіяти вищезгаданим небезпечним проявам.

Адміністрація коледжу та викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін  висловлюють  вдячність керівництву та співробітникам Головного територіального управління юстиції у Львівській області за  проведення інформаційно-просвітницьких та профілактичних заходів, надання важливої та актуальної інформації для  студентів коледжу та висловило сподівання на подальшу співпрацю.

 

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі ЗМІ та зв?язків із громадськістю ЛККЕіП