16 жовтня 2018 року у режимі он-лайн відбулося засідання методичної секції педагогічних працівників на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій  для якісної підготовки кваліфікованих робітників».

У роботі секції взяли участь педагогічні працівники Хустського професійного ліцею сфери послуг, Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ, Державного навчального закладу «Мукачівський центр професійно-технічної освіти», Берегівського професійного ліцею сфери послуг, Міжгірського професійного ліцею, Перечинського професійного ліцею, Професійно-технічного училища  № 33 смт Великий Березний.

Методист Навчально-методичного центру, Горячова Л.Б. розповіла про покладену відповідальність за якісну підготовку кваліфікованих робітників на заклади професійної (професійно-технічної) освіти, про показники освітніх послуг, що є запорукою якісної підготовки учнів.

Засідання методичної секції педагогічних працівників професій швейного профілю - 2 12

Серед інших, розглядалося питання – створення змістовних навчальних програм, розроблених відповідно до сучасних СП(ПТ)О на компетентнісній основі, які  необхідно удосконалити.

Також методист звернула увагу на необхідність, з огляду на сучасні реалії, внесення викладачами та майстрами виробничого навчання в навчальний процес нових методів подачі інформації, використання сучасних виробничих технологій, зауважила на необхідності продовження роботи над інноваційним проектом «Створення електронного контенту дидактичного забезпечення спецдисциплін у підготовці кваліфікованих робітників».

Засідання методичної секції педагогічних працівників професій швейного профілю - 4 6

Досвідом роботи щодо наповнення електронної бази методичних напрацювань поділилася Дудаш Г.М., заступник директора з навчально-виробничої роботи Перечинського професійного ліцею.

Засідання методичної секції педагогічних працівників професій швейного профілю - 5 5

Використання інформаційно-комунікаційних технологій істотно впливає на процес набуття знань. Палош Н.М., завідувач інформаційно-аналітичного кабінету Навчально-методичного центру зосередила увагу присутніх на інформації щодо «Використання хмарних технологій при створенні навчально-методичних комплексів із професій швейного профілю».

На завершення роботи Корнієнко О. Я., заступник директора з навчально-виробничої роботи Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ цікаво виступила з інформацією «Активізація роботи з творчою молоддю на гуртках технічної творчості». Вона продемонструвала плідну роботу з учнівською молоддю, участь у Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності – «Прорив легкої промисловості», «Worldskills Ukraine» тощо.

 

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Закарпатській області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *