У Сумському державному університеті провели День міжнародної співпраці, учасниками якого стали понад 200 студентів, викладачів та гостей вишу. Під час заходу їм розказали про переваги участі у грантових та стипендіальних програмах, а також надали практичні поради для успішної подачі заявки. Захід відбувся 19 жовтня 2018 року, у приміщенні СумДУ.

Захід пройшов у форматі двох паралельних секцій. Спочатку учасників ознайомили з напрямами міжнародної діяльності вишу та розказали про успішний досвід такої співпраці. Далі досвідчені українські та іноземні вчені розповіли про конкурси грантових та стипендіальних програм як-от ERASMUS+, Fulbright, DAAD тощо. Досвідом участі в міжнародних програмах  поділилися викладачі та студенти СумДУ.

У СумДУ провели день міжнародної співпраці, учасникам якого розказали про грантові та стипендіальні програми - 5bc9e217264e9035348781

“Задля залучення ширшого кола студентів і аспірантів до програм академічної мобільності в університеті створено відділ інтернаціоналізації вищої освіти. Сподіваємося, що сьогоднішній захід також сприятиме розвитку міжнародній діяльності у виші”, – підкреслив ректор СумДУ Анатолій Васильєв.

У СумДУ провели день міжнародної співпраці, учасникам якого розказали про грантові та стипендіальні програми - 5bc9e21729c91620254444

За повідомленням СУмДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *