19 жовтня в Сумському національному аграрному університеті відбулася особлива подія. 24 аспіранти з Китайської Народної Республіки, які приїхали на навчання до університету, отримали посвідчення та пам’ятні подарунки від міського голови Олександра Лисенка та ректора університету Володимира Ладики.

Аспіранти з КНР отримали посвідчення у Сумському НАУ - IMG 1338f

Іноземні аспіранти виявили бажання навчатися на п’яти факультетах: економіки і менеджменту, агротехнологій та природокористування, ветеринарної медицини, харчових технологій, а також на інженерно-технологічному факультеті. Уже з понеділка аспіранти розпочнуть роботу над своїми дослідженнями в аудиторіях та лабораторіях Сумського НАУ. Всім аспірантам призначено наукових керівників з числа провідних професорів. Крім того, кожен з них матиме куратора наукових досліджень в Хенанському університеті, де буде проводитись основна робота над дисертаціями.

Аспіранти з КНР отримали посвідчення у Сумському НАУ - IMG 1124f

Вітаючи нових аспірантів, Володимир Ладика повідомив, що наші стосунки з містом Сіньсян стануть ближчими вже з наступного тижня. Адже міський голова відвідає це місто з офіційним візитом та підпише угоду про побратимство.

За інформацією СНАУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *