Днями у Київському університеті імені Бориса Грінченка встановили одну з найбільш зручних підйомних платформ для людей з інвалідністю –  похилий підйомник, який також називають сходовим. Такі платформи допомагають людям з інвалідністю та літнім людям долати сходи комфортно і, головне, абсолютно самостійно.

Варто зазначити, що це не перший крок вишу у створенні  інтегрованого освітнього середовища. Завдяки тому, що в корпусі №1 університету є пандуси та зручні ліфти, тут навчаються уже більше 100 студентів з інвалідністю. Також, в рамках реалізації програми безбар’єрного середовища для людей з інвалідністю, у навчальному корпусі №2 (бульвар І. Шамо, 18/2) розпочато роботи щодо встановлення відповідного ліфту. Створення безбар’єрного середовища навчання реалізується коштами з бюджету міста Києва.

Університет Грінченка продовжує створювати умови для безбар’єрного середовища навчання - DSC04279

Крім того, в цьому корпусі університету планується переоблаштування окремих вбиралень, а в планах наступного року у виші передбачена закупівля гусеничних сходових підйомників для людей з інвалідністю.

Університет Грінченка продовжує створювати умови для безбар’єрного середовища навчання - DSC04304

Поряд з цим, в навчальному корпусі №2 планується створення Ресурсного центру соціально-психологічного супроводу студентів з інвалідністю. Кошти на нього грінченківці збирали минулої весни під час виставки творів декоративно-прикладного мистецтва студентів Університету під час Благодійного балу.

Інформує прес-служба Університету Грінченка 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *