19 – 21 жовтня у Вінницькому національному технічному університеті увосьме відбулися змагання півфіналу студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі, які водночас є фіналом Всеукраїнської студентської олімпіади з програму­вання

Нині, як і зазвичай, цей світовий напівфінал південно-східної Європи (SEERC) відбувався паралельно на двох майданчиках: у Вінницькому національному технічному університеті та Бухарестській політехніці (Румунія).

Півфінал студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі відбувся у ВНТУ - 44382244 1881099548612651 2513104146505138176 o

У ВНТУ змагались 42 українських і 5 турецьких команд.

Українські команди є переможцями регіональних змагань — попередніх етапів Всеукраїнської олімпіади з програмування, у якій взяли участь понад дві тисячі студентів.

Півфінал студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі відбувся у ВНТУ - 44431306 1881095241946415 4790523225362661376 o

Паралельно на іншому майданчику в Румунії були задіяні ще 40 команд з 7 країн південно-східної Європи — з Болгарії, Боснії та Герцеговини, Кіпру, Македонії, Румунії, Сербії та Туреччини.

Півфінал студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі відбувся у ВНТУ - 5bc9c652cb0b6

Отож, всього у півфіналі першості світу взяли участь 87 команд з 8 країн південно-східної Європи.

Півфінал студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі відбувся у ВНТУ - 1

Вперше за багато років Україна буде представлена у світовому фіналі лише однією або двома командами: Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» і, можливо, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Якщо ще три роки тому у першій десятці з’являлося не більше двох неукраїнських команд і не більше однієї у першій шістці, то цього року у першій шістці виявилося чотири неукраїнські команди: сербська. болгарська, румунська і турецька.

Цього року Всеукраїнському благодійному Фонду «Асоціація підтримки і розвитку інформаційних технологій» вдалося залучити до підтримки олімпіади у статусі платинових спонсорів такі потужні світові компанії, як Facebook і Snap.

У статусі золотих спонсорів підтримку надали ЕРАМ, Exadel та Livestream, який знов привіз до Вінниці найсучасніше обладнання і організував пряму трансляцію найвищої якості з відкриття напівфіналу та власне змагань.

Півфінал студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі відбувся у ВНТУ - 5bcc293dd9f1a

Срібними спонсорами традиційно виступили СDM, Dstsgroup та Astound.

Крім того. за тиждень до змагань було оголошено глобальним спонсором Європи відому китайську компанію  Huаw?i.

Рівень проведення олімпіади був дуже високим. Головне навантаження з організації і проведення олімпіади витримав її координатор, професор кафедри комп’ютерних наук ВНТУ Володимир Месюра.

За інформацією прес-центру ВНТУ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *