22 жовтня в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті за участю Руслани Лижичко, народної артистки України, переможниці Євробачення-2004 відбувся молодіжний форум, присвячений «зеленій» енергетиці.

Руслана приїхала на зустріч зі студентами університету як Глобальний Амбасадор відновлюваної енергії у світі, волонтер і громадський діяч. Разом із засновником громадської організації «Центр розвитку Бессарабії», меценатом і громадським діячем Віктором Куртєвим, вони говорили про відновлювану енергію («зелену енергію») в Бессарабії.

Адміністрація університету та студенти традиційно зустріли гостей «хлібом-сіллю». Ректор університету Ярослав Кічук наголосив: «З Русланою ми обговорюємо дуже актуальні місцеві проблеми. В даному випадку це пов’язано з розвитком нашої рідної української Бессарабії, а саме з розвитком відновлюваної енергії.  Послом такої енергії у світі є Руслана Лижичко. Тому вона сьогодні у нас, щоб популяризувати цю енергію. Знаючи про те, що майже 10 станцій відновлювальної енергії буде створено наступного року, ми прагнемо здійснити професійну підготовку фахівців цієї галузі на базі нашого університету та отримати відповідні ліцензії».

На молодіжний форум, присвячений «зеленій» енергетиці, завітала Руслана Лижичко - foto

«Незалежна енергія – це не міф», – сказала Руслана і пояснила, чому важливо перейти на чисту енергетику, мотивувала студентів до дій та зауважила, що тепер її творчість буде присвячено популяризації такої енергії по всьому світу і в Ізмаїлі зокрема. По завершенні зустрічі бажаючі отримали можливість поспілкуватися з Русланою і подякувати їй особисто.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *