Днями у дитсадках і школах Києва стартували перевірки систем відеоспостереження після теракту в Керченському політехнічному коледжі в окупованій Керчі. Про це сайту “Сегодня” повідомив директор департаменту інформаційно- комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

“Перевірки вже стартували. Проводитися вони будуть два тижні. За їхрезультатами ми визначимо реальний техстан систем спостереження і усунемо виявлені проблеми”, – підкреслив чиновник.

За його словами, у всіх дитсадках та школах, а це близько тисячі об’єктів, встановлено2006 камер відеоспостереження і 1211 відеореєстраторів, які дають охоронцямможливість стежити за тим, що відбувається. Камери підключені до загальноміської системи відеоспостереження, яка працює в режимі онлайн і місяць зберігає архів.

“У наступному році ми плануємо збільшити кількість камер в навчальнихзакладах і встановити їх по периметру, щоб контролювати ситуацію навколобудівель, а також хочемо встановити у всіх школах турнікети для проходу за перепустками”, – додав Назаров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *