Днями  Великобузівський НВК відкрив нову сучасну майстерню трудового навчання. Презентація проекту відбулась на обласному семінарі вчителів трудового навчання, де школярі та педагоги змогли протестувати інструмент і власноруч виготовити стильні та функціональні блокноти.

У сільській школі відкрили сучасну майстерню європейського рівня - DSC08664

Село Велика Бузова Шишацького району Полтавської області має один навчальний заклад. У 11 класах Великобузівського навчально-виховного комплексу навчається 107 дітей з декількох населених пунктів. Проте питання оснащення кабінетів необхідним для практичних занять обладнанням залишається актуальним  майже у кожній державній школі будь-якого регіону.

У сільській школі відкрили сучасну майстерню європейського рівня - DSC09107

Ідейним натхненником проекту став учитель трудового навчання Великобузівського НВК, Геннадій Світличний. Саме він написав офіційного листа українському бренду ручних електроінструментів Dnipro-M з пропозицією співпраці. Позитивним є факт, що серед учителів є правдиві фанати своєї справи; ті, що відносяться до викладацького процесу не байдуже, мають активну життєву позицію та турбуються про ефективність занять.

У сільській школі відкрили сучасну майстерню європейського рівня - DSC08830

Геннадій каже, що ідея звернутися до компанії з проханням облаштувати куточок практичних занять для своїх учнів, прийшла спонтанно. «У моїй майстерні висів календар Dnipro-M, привезений з будівельного магазину. Написав офіційного листа і надіслав на першу ж пошту, що знайшов на сайті». У свою чергу, адміністрація торгової марки швидко відгукнулась на пропозицію та дала позитивну відповідь.

У сільській школі відкрили сучасну майстерню європейського рівня - DSC09172

Реалізація проекту – це втілення мрії не лише Генадія, а усіх учнів Великобузівського НВК. Хлопці та дівчата є постійними переможцями обласних олімпіад та конкурсів і створюють власноруч справжні шедеври столярного мистецтва. Старшокласники вже вправно тримають в руках інструмент, тому майстерня не лише допомагатиме вдосконалювати їх навички, а ще й надихатиме.

У сільській школі відкрили сучасну майстерню європейського рівня - DSC09295

«Такою майстернею може похвастатися не кожна школа України. Скоріш за все, взагалі ніяка», – говорить Геннадій. «Ніхто не вірив у те, що мені вдасться достукатися та отримати інструменти європейської якості для своїх учнів, але у мене це вийшло дуже просто, завдяки підтримці українського бренду Dnipro-M».

У сільській школі відкрили сучасну майстерню європейського рівня - DSC08895

Бізнес та державна сфера, а найбільше – сфера освіти, повинні активно взаємодіяти, співпрацювати та допомагати один одному. Даний проект – приклад активності з одного боку та відкритості з іншого, що став яскравою демонстрацією вислову: «Стукайте і Вам відчинять».

У сільській школі відкрили сучасну майстерню європейського рівня - DSC09320

У сільській школі відкрили сучасну майстерню європейського рівня - DSC09250

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *