0 1581
У сільській школі відкрили сучасну майстерню європейського рівня 29 Жовтня, 2018 Юлія Осіння

Днями  Великобузівський НВК відкрив нову сучасну майстерню трудового навчання. Презентація проекту відбулась на обласному семінарі вчителів трудового навчання, де школярі та педагоги змогли протестувати інструмент і власноруч виготовити стильні та функціональні блокноти.

Село Велика Бузова Шишацького району Полтавської області має один навчальний заклад. У 11 класах Великобузівського навчально-виховного комплексу навчається 107 дітей з декількох населених пунктів. Проте питання оснащення кабінетів необхідним для практичних занять обладнанням залишається актуальним  майже у кожній державній школі будь-якого регіону.

Ідейним натхненником проекту став учитель трудового навчання Великобузівського НВК, Геннадій Світличний. Саме він написав офіційного листа українському бренду ручних електроінструментів Dnipro-M з пропозицією співпраці. Позитивним є факт, що серед учителів є правдиві фанати своєї справи; ті, що відносяться до викладацького процесу не байдуже, мають активну життєву позицію та турбуються про ефективність занять.

Геннадій каже, що ідея звернутися до компанії з проханням облаштувати куточок практичних занять для своїх учнів, прийшла спонтанно. «У моїй майстерні висів календар Dnipro-M, привезений з будівельного магазину. Написав офіційного листа і надіслав на першу ж пошту, що знайшов на сайті». У свою чергу, адміністрація торгової марки швидко відгукнулась на пропозицію та дала позитивну відповідь.

Реалізація проекту – це втілення мрії не лише Генадія, а усіх учнів Великобузівського НВК. Хлопці та дівчата є постійними переможцями обласних олімпіад та конкурсів і створюють власноруч справжні шедеври столярного мистецтва. Старшокласники вже вправно тримають в руках інструмент, тому майстерня не лише допомагатиме вдосконалювати їх навички, а ще й надихатиме.

«Такою майстернею може похвастатися не кожна школа України. Скоріш за все, взагалі ніяка», – говорить Геннадій. «Ніхто не вірив у те, що мені вдасться достукатися та отримати інструменти європейської якості для своїх учнів, але у мене це вийшло дуже просто, завдяки підтримці українського бренду Dnipro-M».

Бізнес та державна сфера, а найбільше – сфера освіти, повинні активно взаємодіяти, співпрацювати та допомагати один одному. Даний проект – приклад активності з одного боку та відкритості з іншого, що став яскравою демонстрацією вислову: «Стукайте і Вам відчинять».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *