25 жовтня 2018 року відбулось урочисте вручення дипломів випускникам спільних магістерських франко-українських програм «Бізнес-інформатика» і «Туризм. Культурна спадщина. Дозвілля» між ХНЕУ ім. С. Кузнеця та Університетом Ліон-2 ім. Люм’єр.

Заступник Голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев у привітальному виступі відзначив важливість співпраці з Європейським союзом у сфері освіти і науки в умовах прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Він підкреслив, що ХНЕУ ім. С. Кузнеця має давні традиції співпраці з франкомовними університетами та є одним із перших університетів Харківщини, що започаткував спільні магістерські програми двох дипломів. Анатолій Бабічев передав привітання ХНЕУ ім. С. Кузнеця від Голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, яка також є Віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих регіональних влад Ради Європи. У привітанні особливо було наголошено, що в умовах децентралізації влади і розвитку місцевого самоврядування в Україні нагальною потребою є створення програми підготовки фахівців з державного управління та публічного адміністрування спільно з французькими університетами, які є одними із лідерів цієї галузі в Європі. І сьогодні, фактично, було поставлено нове завдання перед університетами і, особливо ХНЕУ ім. С. Кузнеця щодо розробки такої програми за безпосередньої підтримки ХОДА.

Ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця, член Експертної ради Бюро Центральної та Східної Європи Університетської агенції франкофонії, Президент «Альянс Франсез» міста Харкова Володимир Пономаренко подякував поважним гостям за підтримку і високу оцінку практичної діяльності університету щодо розвитку франко-українського співробітництва і запевнив, що французький вектор був і залишається основним стратегічним напрямом  міжнародної діяльності університету.

Вручення дипломів випускникам спільних програм між ХНЕУ ім. С. Кузнеця та Університетом Ліон-2 ім. Люм’єр - DSC 1984

В урочистостях також прийняли участь: аташе з питань університетського і наукового співробітництва Посольства Франції в Україні Сільвен Ріголле; Почесний консул Франції у Харкові Сергій Політучий; професори Університету Ліон-2 ім. Люм’єр: Жан-Юг Шоша та Жером Дармон. Ректор університету та поважні гості вручили випускникам 2018-го року дипломи магістрів, тепло привітали з цією важливою в їх житті подією і побажали їм успіхів у професійній кар’єрі.

За інформацією ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *