Днями на базі міського відділення  «Сихівське» ПАТ КБ «Приватбанк» викладачі  Львівського кооперативного коледжу економіки і права Оксана Фера та Михайло Голубка провели виїзне  бінарне практичне відкрите заняття з тем: облік кредитних операцій та кредитування підприємств .

Викладачі впевнені, практичні заняття розвивають аналітичні можливості, мають великий виховний потенціал, допомагають перенести вже сформовані навички та вміння в практику. Такий вид діяльності викликає високу мотивацію, стимулює творчий пошук.

Подання матеріалу було систематичним, доступним для сприйняття студентами. Відчувався постійний взаємозв’язок з аудиторією. Студенти брали активну участь в обговоренні тем, наводили приклади з життя.

Бінарне практичне відкрите заняття від викладачів Львівського кооперативного коледжу - IMG 20181009 110129
bty

До проведення  заняття був запрошений директор відділення Володимир Моздзерович, який розповів студентам про історію фінансової установи, про «ПАТ КБ «Приватбанк». Він ознайомив студентів зі змістом, характером, сферою  та перспективами майбутньої професійної діяльності, з особливостями практичної діяльності  у фінансово-економічній установі, з видами банківських операцій, з основними банківськими продуктами, особливостями діяльності банку, провів тренінг по роботі з терміналами та банкоматами, розповів про основні правила фінансової поведінки та шляхи захисту від шахрайства з платіжними картками, а також про зміни в стратегії фінансової установи, нові стандарти якості банківських продуктів та обслуговування клієнтів та перспективи функціонування державної фінансової установи у майбутньому. Проведено було екскурсію установою, щоб наглядно побачити робочі місця фахівця, отримати інформацію від практичних працівників, які були залучені до проведення заняття.

Як зауважили студенти групи: «на практичному занятті ми дізнались багато нової та цікавої практичної інформації, отримали навички ефективної роботи в команді, дізналися, хто яку роль може виконувати в колективі, навчилися правильно отримувати, обробляти та передавати інформацію. Робота проводилася у командах – це дало нам змогу більше дізнатися один про одного та об’єднатися як група..».

Бінарне практичне відкрите заняття від викладачів Львівського кооперативного коледжу - IMG 20181009 105750
bdr

На завершенні заняття викладачі підвели підсумки проведеної роботи по темі, яка вивчалася.

У процесі обговорення відкритого заняття відзначено його практичну цінність, актуальність теми, дотримання повноти викладання програмного матеріалу, постійний міждисциплінарний зв’язок, використання виробничих ситуацій та технічних засобів навчання. Такі заняття дають змогу викладачам значно покращити рівень засвоєння теоретичного навчального матеріалу, формувати практичні вміння та навички, роблять навчальний процес цікавими, а студентів спонукають до творчої праці. Заняття з практичними фахівцями  надихнула студентів на сумлінне навчання і самовдосконалення.

Бінарне практичне відкрите заняття від викладачів Львівського кооперативного коледжу - IMG 20181009 122459
bty

Щиро вдячні керівництву, працівникам Міського відділення «Сихівське» ПАТ КБ «Приватбанк», за нові практичні знання отримані від фахівців та надану можливість проведення змістовного та цікавого практичного заняття у фінансовій установі, що дозволило наглядно ознайомити студентів з практичними навиками.

За інформацією, прес-служби Львівського кооперативного коледжу економіки і права

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *