Цього року студенти почали святкування Хелловіну з самого ранку але дуже незвичним способом.

Близько 2000 років тому на території сучасної Великої Британії мешкали кельти. За кельтським календарем рік розподілявся на 2 частини – світлу і темну(літо та зиму). Відтоді й пішла традиція наприкінці жовтня відзначати свято Хелловіну, тобто настання темної частини року. Та наші студенти вирішили представити це звичне для багатьох свято з інакшої сторони. У них зародилась ідея показати всім, що навіть святкуючи настання «темного часу» можна і слід робити світлі вчинки.

Викладачі та студенти Сумського НАУ стали донорами плазми крові - IMG 0996

Сьогодні, 31 жовтня, вже о 8-30 ранку студенти та викладачі СНАУ зібрались у Сумському обласному центрі служби крові. Пройшовши декілька етапів ретельної перевірки стану здоров’я 24 наших добровольця стали донорами плазми крові. Багато з них робили це в перший раз та, не зважаючи на нелегку процедуру, їхні очі світились від розуміння – саме їх кров може врятувати чиєсь життя.

Викладачі та студенти Сумського НАУ стали донорами плазми крові - IMG 1001

Ця благодійна акція була створена задля допомоги онкохворим дітям. У Сумській обласній дитячій клінічній лікарні розташоване гематологічне відділення, в якому наразі перебуває 20 хворих малюків. Зібрана з ініціативи нашого ВНЗ плазма стане для цих діток можливістю безкоштовно отримати потрібну допомогу. Але на цьому свято не закінчилось. Студенти за власної ініціативи приготували для дітей солодкі подарунки до яких входили цукерки та тематичні пряники у вигляді гарбузів, спеціально виготовлені університетською їдальнею. Студенти особисто віддали подарунки діткам та щиро привітали їх з таким колоритним святом, як Хелловін.

Викладачі та студенти Сумського НАУ стали донорами плазми крові - IMG 0993

Ця благодійна акція нікого з учасників не залишила байдужим і студенти вирішили поділитися відео-новиною цієї події у соціальних мережах. Вони сподіваються, що за їх прикладом студенти Сумщини долучаться до цієї благородної справи, адже робити добрі вчинки так приємно

Викладачі та студенти Сумського НАУ стали донорами плазми крові - IMG 1056

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *