На базі Львівського кооперативного коледжу економіки і права відбулось засідання методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології  ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Відкрив засідання заступник директора з навчально-методичної роботи, Ігор Леськів, який від імені директора коледжу, Наталії Зубко, привітав учасників методоб’єднання в стінах навчального закладу, охарактеризував діяльність коледжу, особливості, проблеми та перспективи організації навчально-виховного процесу, ознайомив гостей із навчально-методичним забезпеченням, НМЦ «Укоопосвіта», поділився досвідом, здобутками вишу, та організацією роботи циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, відповів на задані питання учасників засідання та побажав плідної праці.

З доповіддю виступила голова методичного об’єднання ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області Вікторія Телюк, яка ознайомила присутніх із основними напрямами та завданнями роботи методичного об’єднання на 2018-2019 навчальний рік. Вікторія Іванівна акцентувала на важливості таких засідань, які об’єднують для професійного спілкування   викладачів хімії, біології та екології.

Голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права Олена Маньків розповіла колегам про здобутки викладачів циклової комісії.

Під час засідання методичного об’єднання було розглянуто низку питань, внесених до порядку денного та заслухані доповіді: «Особливості викладання хімії, біології та екології в умовах переходу на нові навчальні плани, освітні програми та інтегровані курси дисциплін» – Наталія Сташків (ВСП Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка»), Зоряна Гавриленко – Бойко (Львівський поліграфічний коледж УАД), «Формування життєзабезпечуючих компетентностей при викладання біології» – Ольга Страхоцька (Львівський коледж індустрії моди КНУТД), «Ознайомлення з навчально – методичною базою викладання хімії, біології та екології у ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права» – Олена Маньків, Людмила Плугіна, Мирослава Бойко, Олександра Андрущак.

Доповідачі  поділилися досвідом роботи з колегами, підготували презентації та демонстраційні матеріали.

Учасники методичного об’єднання обговорили порядок організації та проведення Студентської науково – пошукової конференція з хімії, біології та екології «Світ навколо нас», головною метою якої є формування наукового світогляду, сприяння молодим дослідникам у питанні опанування методології і методами наукового пошуку, що, у свою чергу, сприяє поширенню одержаної інформації серед однолітків, друзів, родичів тощо. Таким чином учасники конференції стають одним з основних джерел професійної орієнтації молоді.

На засіданні методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології були 32 представники з навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівщини.

Заходи такого масштабу доцільні та важливі, адже завдяки їм можна не тільки обмінятися

професійним досвідом, а й пізнати для себе щось нове, відкрити нові можливості у підготовці фахівців, збагатитися новими знаннями та практичними навичками роботи зі студентською молоддю.

Засідання пройшло активно, в доброзичливій обстановці. Всі учасники зібрання висловили позитивні відгуки про навчальний заклад та побажали подальшої успішної роботи в обраному напрямку високо оцінили рівень проведення заходу та щиро подякували адміністрації,  голові циклової комісії та викладачам Львівського кооперативного коледжу економіки і права за теплий прийом та плідну співпрацю. Бажаємо учасникам подальших успіхів  та наснаги на освітянській ниві. На завершення зустрічі присутні, зробили фото на згадку.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *