Якщо не побачити, то відчути - palatyДіти з вадами зору відчули дух історії та розкіш львівських королівських палат.  Управління соціального захисту Львівської міськради, історичний музей і «Фонд Брайля» організували для школярів із вадами зору безкоштовну екскурсію найвизначнішими місцями Львова.

Учні відвідали королівські палати на площі Ринок, ознайомились із інтер’єрами залів у стилі пізнього класицизму, а також із меблями, живописом, скульптурами, музичними інструментами і порцеляною з європейських країн XVIII-XIX століття.

Унікальна екскурсія за словами Марії Хомляк, спеціаліста відділу соцполітики ЛМР, – це частина благодійного марафону «Львів соціальний». У його межах проводяться численні соціальні акції для тих, хто цього потребує: чи то людей з вадами здоров’я, чи то малозабезпечених, чи то пенсіонерів. Усі програми марафону благодійні і не розраховані на бюджетні кошти.

Довідково:

У будівлі на площі Ринок, 6 свого часу розташовувалась королівська резиденція Яна ІІІ Собеського. Саме там, у чотирьох залах, знаходяться відомі королівські палати. Окрім інтер’єрів епохи пізнього класицизму, захоплює підлога – вона зроблена з 14 порід дерев. У цих палатах також розташовується експозиція «Історичні коштовності».

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *