У перші дні навчального року до лікарні потрапили одразу семеро 15-річних курсантів Училища цивільного захисту у Вінниці. Хлопці кажуть: їли як завжди – картоплю і чай. Однак заснути не змогли.
Курсант ліцею В’ячеслав Горовий розповів: “Увечері картопля була, пюре. Після відбою живіт заболів і стало зле. Пішов до туалету, а потім офіцер зібрав усіх на КПП”.

Симптоми захворювання у підлітків вказують на кишкову інфекцію, кажуть лікарі. Вони запевнили, що постраждалі отримують повноцінне лікування і перебувають усі в одній палаті.

В училищі не розуміють, чому з трьох сотень курсантів, які тоді вечеряли в їдальні, до лікарні потрапили лише семеро. Тож, у дирекції навчального закладу вважають, навряд чи причина захворювання – їжа. Тут підозрюють, що хтось із курсантів привіз рото-вірусну інфекцію, якою й заразилися інші.

Начальник училища Микола Говорущак розповів про заходи безпеки: “Ми помістили всіх дітей, які з ними контактували, в ізолятор, після чого продезінфікували всі місця, де перебували ці діти, видали понад 200 марлевих пов’язок і зробили все, щоб вірусна інфекція не поширилася”.

Що насправді стало причиною спалаху інфекції – наразі з’ясовують медики. Результати аналізів і проб мають бути за п’ять днів.

За матеріалами vidgolos.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *