Яскравими емоціями, щирою радістю та фотографуванням щасливих переможців завершилася офіційна церемонія урочистого закриття Всеукраїнських змагань з волейболу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України, які відбувалися у Києві 8-10 листопада 2018 року.

Усі три дні спортсмени змагалися у двох лігах – «А» і «Б» (ліга «А» – команди зі складу працівників закладів освіти, ліга «Б» – особи, які навчаються) за звання переможців, а також золоті кубки та грошові винагороди від організатора – Профспілки працівників освіти і науки України.

У змаганнях з волейболу взяли участь понад 150 представників освітніх закладів та студентів закладів вищої освіти – членів Профспілки – із тринадцями регіонів України. Серед них: 66 вчителів ЗНЗ, 6 директорів та заступників директорів шкіл та ДЮСШ, 14  викладачів та доцентів закладів вищої освіти, 9 тренерів ДЮСШ; 8 працівників позашкільних закладів, 3 працівники дошкільних закладів, 5 профспілкових лідери, 36 студенти закладів вищої освіти.

Слова привітання на урочистостях виголосили заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко, головний суддя змагань Сергій Лемещук та директор ЗОШ № 104, яка гостинно приймала змагання, Юрій Ніцу.

Нагородження розпочалося з особистих досягнень кращих учасників Всеукраїнських змагань з волейболу.

Так, кращими гравцями – догравальниками членами Головної суддівської колегії визнано: у лізі «А» – Оксану Підгурську (команда Рівненької області) та Дарью Малюк – (команда Миколаївської області). У лізі «Б» – Олену Головченко (команда міста Києва) та Таїсію Кравчук (команда Чернігівської області).

Кращими блокуючими у лізі «А» визнано Богдана Артеменка (команда Черкаської області) та Василя Іванко (команда Закарпатської області). У лізі «Б» – Дмитра Шаповала (команда Чернігівської  області) та Дениса Поліщука (команда Одеської області).

Кращим діагональним у лізі «Б» став Олексій Перегончук (команда міста Києва), у  лізі «А» це – Ярослав Сопронюк (команда міста Києва)

Кращими зв’язуючими визнано Аліну Леончук (команда міста Києва) – ліга «Б» та Ларису Колнишеву (команда Закарпатської області) – ліга «А». Усіх відзначених гравців нагороджено дипломами, статуетками та подарунками.

Дипломами за активну участь у змаганнях нагороджено команди Запорізької, Полтавської, Сумської і Тернопільської областей.

VI місце у Всеукраїнських змаганнях з волейболу серед працівники закладів освіти (ліга А) посіла команда Дніпропетровської областіV місце у лізі «А» у команди з Миколаївської областіIV місцеу лізі «А»  посіла  команда Одеської області, а у лізі «Б» – команда Київської області.

Далі нагороджували переможців та призерів змагань. Так, почесне III місце у змаганнях з волейболу у лізі «Б» посіла команда Одеської областіII місце посіла команда міста Києва – студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Переможне золото і I місце у Всеукраїнських змаганнях з волейболу у лізі «Б» здобула команда Чернігівської області – команда Національного університету «Чернігівський колегіум імені Тараса Шевченка.

Серед працівників закладів освіти (ліга А) III місце у посіла команда міста КиєваII місце у команди із Закарпатської області. I місце у запеклій боротьбі у Всеукраїнських змаганнях з волейболу серед працівників освіти – членів Профспілки у лізі «А» виборола команда Черкаської області. 

Усі команди-переможці нагороджено кубками, дипломами, гравців команд – медалями та грошовими преміями  у розмірі 3500, 4000 та 5000 гривень відповідно.

Профспілка працівників освіти і науки України щиро дякує співорганізаторам та партнерам – Федерації волейболу України, ЗОШ № 104, суддівській колегії – за допомогу у проведенні змагань.

Щиро вітаємо освітян та студентів – переможців, призерів та усіх учасників змагань із справжнім спортивним святом, азартним та інтелектуальним водночас.

Дякуємо за чудову гру й бажаємо досягати нових спортивних вершин!