З січня 2019 року в Україні з’являться муніципальні няні, декретні виплати і державна допомога буде також виплачуватися.

Послуга “муніципальна няня”, коли держава буде компенсувати сім’ї витрати на няню після народження малюка, не позбавить батьків права на декретні виплати і відпустку.

Про це заявив міністр соцполітики Андрій Рева, повідомляє прес-служба уряду.

“Буде державна допомога і муніципальна няня”, – підкреслив міністр.

Він додав, що зараз деякі люди поширюють чутки, що няня нібито замінить державну допомогу, але запевнив, що це неправда. За словами Реви, державна допомога у сім’ї залишається, але якщо сім’я захоче скористатися такою опцією, як муніципальна няня – “то це додатковий бонус”.

“Це ж стосується відпустки по догляду за дитиною – хочуть (батьки – ред.) мати няню у відпустці? Буде няня у відпустці. Хочуть вийти на роботу і мати няню – буде і така можливість”, – підсумував міністр соцполітики.

Рева повідомив, на яку допомогу варто розраховувати українкам при народженні дитини
Нагадаємо, раніше заступник міністра соцполітики Олександра Чуркіна заявила, що в Україні з 1 січня 2019 року держава щомісяця компенсуватиме сім’ям 1500 гривень на няню для дитини до 3 років. За її словами, така практика необхідна, щоб батьки могли повернутися на роботу. Також з 1 вересня кожна сім’я, в якій народилася дитина, отримує від держави спеціальні “бебі-бокси” .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *