Із 2018/2019 навчального року у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області підготовка кваліфікованих робітників із 30-ти професій здійснюється за змістом стандарту П(ПТ)О на компетентнісній основі.

Для забезпечення якісного переходу на новий зміст навчання 8 листопада у рамках проведення методичного дня на базі ДПТНЗ „Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича” відбулося засідання робочої групи педагогічних працівників ЗП(ПТ)О. Основне питання, яке винесено для роботи – доопрацювання робочих навчальних програм із предметів „Спецтехнологія” та „Технологія (спецтехнологія)” професії електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування на модульно-компетентісній основі.

У засіданні взяли участь методист Навчально-методичного центру ПТО у Закарпатській області, викладачі та заступники директорів із навчально-виробничої роботи закладів П(ПТ)О електротехнічного напрямку: ДПТНЗ „Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича”, ДПТНЗ „Білківський професійний аграрний ліцей” та ВПУ №34 м. Виноградів.

Засідання проводилось у форматі інтерактивного діалогу та включало такі форми роботи як мозковий штурм, навчальний практикум.

Під час роботи учасники обговорили пропозиції щодо змісту інтегрованої програми та розбивки годин на предмет „Технологія (спецтехнологія)”, які були напрацьовані під час засідань методичних комісій на базі навчальних закладів, внесли корективи, обмінялися думками з приводу змісту вищевказаного стандарту, та намітили шляхи подальшої роботи з реалізації поставлених завдань.

Результатом співпраці педагогів стали напрацьована орієнтовна програма з предмета „Технології (спецтехнологія)”.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Закарпатській області