На базі Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника відкрили сучасний студентський простір Paragraph, де кожен охочий зможе отримати комфортні умови для навчання. Авторами проекту стали студент вишу Віктор Лесик та фахівець відділу управління проектами ПНУ Андрій Шпак. Презентація простору відбулась 14 листопада 2018 року з нагоди Міжнародного дня студента.

Для реалізації ідеї студенти залучили ресурси керівництва вишу, громадських платформ, а також місцевих управлінців. На базі Paragraph планують проводити зустрічі з відомими дослідниками та фахівцями-практиками, воркшопи, лекції. За бажанням молодь зможе використовувати простір і для самостійного навчання.

“Створення таких платформ є доброю традицією європейських університетів. Тож ми підтримуємо ініціативну молодь, яка прагне до відкритої дискусії та пропонує нові сучасні майданчики для обговорення цікавих ідей. Саме під час спілкування у подібних форматах й народжуються нові креативні проекти”, – зазначив ректор університету Ігор Цепенда.

Інформує прес-сужба ПНУ ім. В. Стефаника

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *