13 листопада всім відомий та улюблений студентський театр «Broadway» презентував нову прем’єру вистави «Рододендрон» за п’єсою сучасної  письменниці Анни Багряної. Театр аматорів «Broadway» представив емоційну мелодраму з класичним «любовним трикутником» та яскравими цікавими персонажами.

– Це історія про недолюблених дітей, які виросли, створили сім’ї, але так і не навчилися любити. Через це вони не додають уваги і тепла вже своїм дітям, продовжуючи цей ланцюжок недолюбленості на покоління вперед. Це історія про те, як страждають люди від дефіциту любові – наголосила перед початком вистави керівник театральної студії  Broadway – Каріна Вавілова.

У центрі п’єси – непрості любовні стосунки власника весільного салону «Рододендрон» Богдана (головну роль якого зіграв Роман Білоусов). З одного боку у нього є дружина Галя (Юлія Крутяк), з якою вони вже кілька років живуть мов чужі, з іншого – коханка Алла (Наталія Сотник), яка потай мріє стати на весільний рушничок. Пікантності ситуації додає те, що дівчина, хоч і вдає, що шлюб її зовсім не цікавить, але щодня приміряє весільні сукні, адже працює у салоні моделлю. В один не дуже прекрасний день Богдан усвідомлює, що його салон «Рододендрон» на межі банкрутства, Галина усвідомлює, що у його чоловіка є коханка, а їхня донька-тинейджерка Поліна (Віолета Русецька) – що батькам на неї якось байдуже, тому вона буде втікати туди, де її начебто люблять – до свого коханого.

Під час бесіди у п’єсі не один раз звучать смішні висновки, але правдиві: «Краще б я відкрив салон ритуальних послуг. Молодь неохоча до одружень, створення сімей».

Герої п’єси  не лише з’ясовують стосунки одне з одним, а й намагаються розібратися у важливих життєвих питаннях. Чому банкрутує весільний салон? – бо люди зневірилися у сімейних цінностях, чи тому, що  рододендрон – квітка отруйна, чи тому, що керують ним нещасливий у шлюбі Богдан, тричі розлучений пристаркуватий ловелас Віктор? Молодші ж дівчата тим часом розмірковують – чи варто чекати на принца, чи брати те, що є?

 

Глядачі подивилися виставу на одному диханні. Сприяли цьому цікавий сучасний сюжет, талановита гра акторів, вдалий антураж на сцені… Завдяки добре продуманим декораціям глядачі переносилися то в міську квартиру, то до весільного салону, переконлива гра акторів викликала то зворушення, то усмішку, то справжній захват. А проблеми, озвучені у п’єсі, спонукали задуматися про головні у житті речі.

І хоча «Рододендрон» – це драма, але протягом вистави частенько лунали сміх і оплески. Актори зі своїми ролями справилися на «відмінно», демонструючи впевнену і професійну гру, даруючи глядачам позитивний настрій, а водночас підняли чимало житейських проблем – кохання, стосунків батьків і дітей, ставлення до сімейного життя, зради, ведення приватного бізнесу, жіночої і чоловічої дружби та ін.

Ольга Науменко