Продовжуючи кращі традиції виховної роботи у Львівському кооперативному коледжі економіки і права, викладачі мовних дисциплін організували  для студентів та викладачів коледжу похід у Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької, на виставу: «Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами». Театр – гарне місце, що спроможне надихати та дарувати нові емоції, кожне відвідування театру – це свято, довгоочікувана подія, театр завжди збалансує почуття та емоції, допоможе оцінити себе і зрозуміти реальність

Відвідування театру  – свято, яке вносить у наше життя різноманітність і красу.

Мета заходу: знайомити з театром як видом мистецтва, розвивати мислення, пам’ять, музичні та творчі здібності, вміння емоційно сприймати виставу, вивчення і збереження фольклору рідного краю, розвиток культури відвідування театру серед сучасної молоді, виховувати у студентів любов до театрального  мистецтва, розвивати потребу, бажання відвідувати театри, зміцнення духовності українського народу.

Затишна зала театру, привітні актори приємно вразили відвідувачів  і налаштували їх на перегляд вистави. А дивитися було на що. Проста історія про життя українських людей, які радіють і плачуть, святкують і сумують.

Як студенти ЛККЕіП до театру ходили - viber image.

Це історія про мандрівного філософа, про людину, яка нічого не шукаючи, зуміла знайти відповіді на одвічні запитання і розтлумачити правди та кривди життя.

У виставі відтворено колоритні звичаї українців, його унікальну самобутність зі своїми премудростями та духами, кумедними ситуаціями та гіркою правдою, яка викликає веселий сміх замість суму. Українські пісні, танці та чудова музика повели у яскравий світ мистецтва. Прониклива поезія, яскрава сценографія, натхненна музика, освітлення, декорації, костюми.

Як студенти ЛККЕіП до театру ходили - vibehr imaghe

Варто зазначити, що вистава була надзвичайно цікавою, захоплююча  та повчальною, як для студентів  так і викладачів.

Присутні у залі мали можливість насолодитися майстерною грою акторів, гостротою діалогів та добірним гумором. Такі  виховні заходи сприяють вихованню почуття любові, до рідних, до Батьківщини, та людей, які нас оточують.

Як студенти ЛККЕіП до театру ходили - viber imaghe

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права