З нагоди Всесвітнього дня ощадності та в  рамках співпраці  циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права та студентського наукового товариства, кафедри фінансів, банківської справи та страхування Львівського навчально – наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», члени гуртка «Фінансист», студенти  спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» разом з викладачем  взяли участь у  віртуальній мандрівці – «Ощадність проти марнотратства» та екскурсії музеєм грошей.  

Відвідувачі мали змогу побачили ексклюзивні експонати, прослухали  цікаву розповідь про історію грошей та святкування Всесвітнього Дня ощадності, метою якого є навчання людей економити власні кошти та час. Студенти університету провели ознайомчу лекцію-тренінг з курсу «Фінансова грамотність» .  Студенти коледжу  із задоволенням  брали участь у дискусії щодо заощаджень та збільшення прибутків,  пройшли тестування  на фінансову грамотність в сучасному економічному просторі, почули поради фахівців з фінансового планування.

Ощадність проти марнотратства: студенти ЛККЕіП взяли участь у віртуальній мандрівці - IMG 20181109 122204

В ході зустрічі, Назар Галайко, Голова Ради Львівської асоціації кредитних спілок, Член ревізійної комісії Асоціації банків Львівщини розповів студентам про діяльність студентської кредитної спілки «Галичина», про  умови стажування  та працевлаштування студентів, вміння працювати в команді. Особливу цікавість у слухачів викликала  депозитна програма спілки та можливість кредитування студентів.

Ощадність проти марнотратства: студенти ЛККЕіП взяли участь у віртуальній мандрівці - IMG 20181109 125341

Дякуємо організаторам Львівського інституту УБС за цікавий захід і позитивні враження,  фахові і захопливі екскурси в світ грошей та фінансово-кредитної системи України.

 

Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права