Керувати персональним комп’ютером можна поглядом крізь окуляри -Безцінний девайс для людей з обмеженими можливостями, які не можуть працювати з клавіатурою, створили британські вчені. Прототип окулярів, що дадуть можливість керувати комп’ютером очима, коштує всього 65 доларів. Це робить його доступним для тисяч людей з обмеженими можливостями по всьому світу. У поєднанні з недорогою відеокамерою, окуляри дають змогу управляти курсором на екрані так само, як і звичайна комп’ютерна миша.

Доктор Алдо Фейсал, викладач нейротехнологій в Імперському коледжі: “Ця система складається з двох речей: швидкі камери, що фіксують рух очей і інтелектуальне програмне забезпечення, яке декодує наміри і перетворює їх на команди”.

Як зазначають учені, технологія достатньо дешева і система працює майже інтуїтивно. Використовує всього один ват потужності й може передавати дані через бездротову мережу.

Науковці кажуть, що така технологія допоможе  людям керувати електронним інвалідним візком, просто поглянувши туди, куди вони хочуть потрапити. Винахідники сподіваються зацікавити виробників і розпочати виготовлення комерційної версії окулярів для широкого кола споживачів. Це відкриє людям нові можливості.

За матеріалами ubr.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *