На зустрічі із апаратом Головного управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, яка відбулась у Полтаві за участю заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Бориса Жебровського, обговорили питання перспектив розвитку освіти в Україні.

Значну увагау приділили дошкільній освіті,  досягненням  та її основним напрямкам  діяльності (відповідно до Державної програми розвитку до 2017 року).

Заступник Міністра звернув увагу на впровадження нових вимог  освітнього законодавства – обов’язковій дошкільній освіті з 5 років, а також реалізації програм «Я у Світі» та «Упевнений старт».

У ході зустрічі також наголошувалось на впровадженні нових Державних стандартів початкової та базової і повної загальної середньої освіти, проведенні Всеукраїнській акції «Дай руку, першокласнику!», що вже стартувала. На думку Жебровського , необхідно зробити все, щоб дошкілля та початкова школа стали стартом для здобуття високоякісної освіти майбутніх громадян України.

Також Борис Михайлович оглянув Обласний центр туризму й краєзнавства учнівської молоді та  схвально відгукнувся про його роботу.

За матеріалами Новини Полтавщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу