Вже тривалий час заклад дошкільної освіти № 71 Святошинського району впроваджує в повсякденному освітньому процесі інноваційну програму «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку».
27 листопада педагогічний колектив закладу поділився здобутим за роки впровадження досвідом та напрацюваннями з малодосвідченими вихователями закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів Святошинського району, що дозволив ще раз усвідомити кожному учаснику важливість пам’ятати не тільки про себе, під час  задоволення власних потреб, але й про оточуючих, природу та майбутнє, важливість розвитку цих знань, звичок та вмінь у дітей, наступного покоління.
Адже сталий розвиток – це розвиток, що дозволяє людям, які живуть сьогодні, задовольнити свої потреби, але не ставить під загрозу здатність майбутніх поколінь також задовольняти власні потреби.
 Інноваційна програма «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» у закладі дошкільної освіти №71 - IMG 20181127 103919 HHTІнноваційна програма «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» у закладі дошкільної освіти №71 - IMG 20181126 175633 HHT