На підставі міждержавних угод та за ініціативи ректорів Ізмаїльського державного гуманітарного університету (проф. Кічук Я.) та Галацького державного університету «Нижній Дунай» («Dun?rea de Jos») (проф. Бирсан Ю.) упродовж червня – листопада 2018 р. на базі румунського вишу реалізовувався проект «Інтернаціоналізація програм вищих навчальних закладів Румунії та України: питання академічної мобільності»  за фінансової підтримки Міністерства румун звідусіль.

У рамках проекту відбувалися двосторонні зустрічі українських і румунських студентів та викладачів. Вони мали змогу ознайомитися з передовим досвідом та новітніми розробками в методиці навчання у вищій школі Румунії та України; відвідати лекції та практичні заняття знаних викладачів університетів-партнерів; здійснити незабутні й цікаві подорожі історичними місцями двох країн.

З 18 по 20 листопада 2018 року, на заключному етапі роботи, Румунію відвідали 12 студентів та представники науково-педагогічного колективу Ізмаїльського університету. На урочистому засіданні, присвяченому завершенню проекту, виступили: ректор Галацького університету «Dun?rea de Jos» доктор інженерних наук, проф. Юліан Бирсан; декан факультету  гуманітарних, економічних та інженерних наук Ніколає Діакону; модератор проекту з румунської сторони Джина Нікула – заступник декана факультету гуманітарних, економічних та інженерних наук. Від української сторони до присутніх звернулися перший проректор ІДГУ доц.  Наталія Кольцун; проректор з наукової роботи проф. Лілія Циганенко; викладач кафедри романо-германських мов і перекладу доц. Поліна Кісеолар.

Цікаві та перспективні пропозиції  програми «Еразмус» – це реальне підґрунтя для подальшої співпраці між українськими та європейськими університетами.

Гідне завершення українсько-румунського проекту - fotoІнформація Ізмаїльського державного гуманітарного університету

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *