Днями викладачі Львівського кооперативного коледжу економіки і права Руслана Юзьків та Наталя Захарчук на базі Головного територіального управління юстиції у Львівській області провели для студентів бінарне заняття «Юридичні особи, як суб`єкти цивільного права», з дисциплін «Цивільне та сімейне право» та «Комп`ютерні правові системи».  

У проведенні  заняття  брали  участь: заступник начальника ГТУЮ у Львівській області з питань державної реєстрації – начальника управління державної реєстрації Оксана Куманська – Нор та інші спеціалісти територіального управління.

Під час заняття  практичні працівники галузі звернули особливу  увагу на координацію управління державної реєстрації роботи державних реєстраторів, які віднесені до компетенції органів місцевого самоврядування.

Викладачі ЛККЕіП провели бінарне заняття з цивільного та сімейного права - 373

Студенти  ознайомились із процедурою державної реєстрації юридичних осіб, що  регулюється  відповідним законом. Спеціалісти управління юстиції відзначили особливості спрощеної процедури звернення до органів державної реєстрації та процедури самої реєстрації,  а також порядком  анулювання державної реєстрації. Розповіли про новітні вимоги до змісту установчих документів, які подаються для державної реєстрації юридичних осіб, особливості реєстрації господарських товариств, молодіжних, дитячих громадських об`єднань, юридичних осіб інших організаційно-правових форм. Студентам було  роз’яснено механізм застосування законів «Про товариство з обмеженою та додатковою відповідальністю»  та «Господарське товариство» тощо.

Викладачі ЛККЕіП провели бінарне заняття з цивільного та сімейного права - 20181116 123454

У ході заняття звернуто увагу на створення і реєстрацію бізнесу в Україні та реєстрацію молодіжних, дитячих громадських об’єднань.

Студенти отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання щодо використання комп`ютерних технологій в роботі управління юстиції; роз`яснено онлайн  – технології, такі як: «Будинок юстиції» та інші електронні сервіси.

Оксаною Куманською-Нор відзначено, що надзвичайно приємно спостерігати за зацікавленістю студентів фактичним перебігом реформ у сфері державної реєстрації суб’єктів, які завтра будуть успішно реалізовувати ці ж реформи.

Цікавий досвід, який  студенти отримали на занятті допоможе їм у майбутньому реалізовувати себе професійно, адже таке спілкування розвиває креативність, вміння аналітично сприймати правове поле і розв’язувати складні правові «ребуси».

Подібні заходи сприяють появі у студентів більш чіткого уявлення про свої здібності та майбутню професію, що, в свою чергу, надає їм можливість краще зорієнтуватися при виборі напряму трудової діяльності та плануванні професійної кар`єри. Заняття проведено на належному науково-теоретичному та методичному рівні, досягло своєї мети, відповідає сучасним вимогам освітньої діяльності.

Викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін висловлюють подяку керівництву та спеціалістам  Головного територіального управління юстиції у Львівській області за надану можливість провести практичне  заняття на базі управління та  за отриманні практичні знання, які допоможуть в професійному рості майбутнім  фахівцям.

Викладачі ЛККЕіП провели бінарне заняття з цивільного та сімейного права - 372

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *